Skupiny létají s Honzou

Letní letenky na KYPR z Prahy

942 Kč
4.5.2021 8:53 9 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci Wizz Air pořídíme levně letenky na Kypr.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky jsou dostupné na červencové termíny kolem tisícovky. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí díky dnešní akci jen 2 stovky na jednom letu. Cena letenek obsahuje příruční zavazadlo o rozměru 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na prodloužený víkend 15.7.2021 – 18.7.2021 za 942 Kč.
 

Letenky z Prahy na Kypr
15.07.2021 – 18.07.2021

 

Letenky během koronaviru

K letenkám můžeme přikoupit službu Wizz Flex, která nám umožní stoprocentní flexibilitu letenky, její cena je ale 750 Kč, vzhledem k ceně se tak nabízí varianta, jestli není lepší případně při absolutním zhoršení situace nechat letenku propadnout.
V případě, že dojde ke zrušení letenky nebo posunu o více jak 3h, máme nárok na plný refund peněz, případně změnu termínu. Wizz Air rovněž nabízí možnost refundu do kreditu s 20% bonusem.
Aktuálně je vstup na Kypr pro všechny obyvatele EU povolen. Nově nemůže být země EU zařazena na „šedý seznam“ zemí, ze kterých by byl vstup na Kypr zakázán. Cestující ze červených zemí (aktuálně ČR) mohou vstoupit na Kypr s negativním PCR testem, po příletu musí podstoupit druhý PCR test (platba na místě za 30 €), výsledek je do 3h. Cestující z oranžových zemí si vystačí s negativním PCR testem před odletem, cestující ze zelených zemí mají cestu volnou.
Z hlediska ČR spadá Kypr aktuálně do tmavě červené barvy, pro cestu zpět tak aktuálně potřebujeme antigenní test, po vstupu do ČR pak 5 dní izolace a PCR test.
Do léta se situace určitě ještě několikrát změní, doufejme že jen k lepšímu.
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marek Jirsa napsal(a):

  Dobrý den, mám teď šťastný problém najít letenku na datum 20-24.5. do larnaky a nejnižší cenu kterou jsme našel bylo 4300. Možná máte nějaké lepší nabídku?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, bohužel nic levnějšího nebude, přímé linky se budou létat až od června…

 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  No jo… cena hezká … ale pro rodinu je to 4x PCR před odletem… ( + 5500) …. 4x PCR po příletu …. 4x 30Eur… (cca 3200) … 4x PCR po příletu…. (+ 5500) …. takže máme letenky se zavazadlem třeba za 8000 pro rodinu…. ale s testy to vyjde celé na 23000 …. letenka za 5700 na osobu …. takže nesmysl…. :-/

  Dnes cestovat se možná opravdu vyplatí jen pro páry.
  A taky je pravda možné že do července se už nebude požadovat PCR po příletu… a tak to vyjde pro 4 osoby jen na 20 tis… 😉

  • Honza
   Honza napsal(a):

   No popravdě ještě před dvěma roky byla i ta finální cena z Prahy dvojnásobná 🙂 Jinak u každé letenky se samozřejmě někomu vyplatí, někomu ne, někomu to je jedno, proto ale dávám tipy a každý ať si vybere co je pro něj nejvýhodnější.

  • Profilový obrázek
   Pavel napsal(a):

   No a kdy bylo pro rodinu vyhodne cestovat letecky? Ono je duvod proc jsou v lete ucpany dalnice na Chorvatsko apod. A nejde jen o Cechy. Ano vyplati se to v paru, treba pritelkyne ma uz ockovani a certifikat, ja to asi nestihnu do te doby, ale i tak to usetri dost penez asi.

 • Profilový obrázek
  Dominik napsal(a):

  Jen chci dodat, že Wizz air si ke každé letence účtuje administration fee 220,- tzn. minimálné 440,- pro zpáteční.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Žádný takový poplatek účtován navíc není, zřejmě máte na mysli rozdíl v ceně pro WDC a bez WDC.

  • Profilový obrázek
   Veronika napsal(a):

   Tak jak píše Dominik také mi to účtuje další administrativní poplatky 8€ a to jsem členem 🙁

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ten administrativní poplatek je ale už v ceně letenky, je jen rozepsaný v levém banneru, zrovna u této letenky pak byl rozdíl mezi cenou letenky pro WDC a bez WDC také 8 €, takže se to mohlo splést. Žádná letecká společnost v EU nemůže inzerovat konečnou cenu bez poplatků a nedělá to, ani Wizz Air.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *