Skupiny létají s Honzou

Červnová VERONA z Prahy

1 120 Kč
16.5.2024 14:16 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V systému aerolinky Volotea nejdeme spoustu letenek na sever Itálie kolem tisícovky.


Zpáteční letenky z Prahy do Verony jsou dostupné za 44 €, tedy asi 1 120 Kč. Nejvýhodnější letenky pořídíme na květen a červen 2024 a to včetně prodloužených víkendů. Za nejnižší cenu pořídíme letenky s klubem Megavolotea, který využijeme zdarma, viz návod níže. V ceně letenek máme malé příruční zavazadlo 40x30x20 cm.

Příkladem letenky na termín 14.6.2024 – 17.6.2024.

Klubové ceny bez klubu

Aktuálně nabízí Volotea možnost využít na 15 dní zkušební dobu jejich klubu. Při nákupu letenek tak zvolte klubovou cenu, v průběhu rezervace odklikněte nabídku se zkušební dobou (obrázek níže) a na konci zaplaťte letenky za klubovou cenu.
Třeba hned po potvrzení rezervace se vraťte do správy vašeho profilu a v záložce Megavolotea zrušte předplatné – pokud to neuděláte, za 15 dní se vám zaúčtuje klub, pokud ano, tak vám sice z rezervace zmizí všechny výhody klubu, samotná rezervace je ale stále potvrzena a můžete se těšit na cestu :).

Verona

Z letiště do centra města se dostaneme autobusem 199, který jezdí každých 20 minut, cesta do centra trvá asi 15 minut. Jízdenku koupíme v automatu, online nebo kartou u řidiče za 7 EUR. V letní sezoně jezdí z letiště také autobus 482 přímo k Lago di Garda. Alternativně můžeme z Verony dojet vlakem – každou hodinu, cesta do Peschiera del Garda trvá 13 minut a vyjde na 3,90 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *