Skupiny létají s Honzou

Levné letenky na NOVÝ ZÉLAND

16 990 Kč
17.5.2024 10:02 10 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Výhodné letenky na Nový Zéland koupíme s odletem z Budapešti.


V nabídce aerolinky China Eastern se objevily levné letenky z Budapešti do Aucklandu na Novém Zélandu. Za zpáteční letenku zaplatíme 16 990 Kč. Po cestě máme jeden přestup v Šanghaji, na který máme úplně celý den a můžeme ho v obou směrech využít k návštěvě města. V nabídce jsou termíny na konec srpna a celé září a začátek října. V ceně máme kromě příručních zavazadel také dvě odbavená do 46 kg.

Příkladem letenky na termín 10.9.2024 – 20.9.2024.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Monika napsal(a):

  Dobry den, mohu se zeptat, zda se da letenka koupit jen jednosmerna? Teda Budapest to Auckland?
  Jake jsou storno podminky?
  Dekuji.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano dá, cena je pak ale obvykle na 70-80% z ceny letenek zpátečních. Storno podmínky záleží na zvoleném tarifu, v tom nejlevnějším nelze letenku stornovat.

 • Aleš napsal(a):

  Ahoj,
  Letenky jsem našel pouze na zprostředkovatelských portálech (Pelikánovi,.), na oficialních stránkách China Eastern v daných termínech lety k dispozici nejsou, což mi přijde divné. Zároveň jsem zvyklý kupovat letenky přímo od aerolinek, recenze na Pelikána atd. nejsou dobré, při ceně 17k mi to přijde jako risk, co si o tom prosím myslíš?
  Moc děkuji!

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, u standardních prodejců jako je Pelikána, Královna nebo Letuška bych problém nečekal. Aerolinky některé tarify nabízí pouze přes GDS.

 • Josefína Balková napsal(a):

  Zdravím, letenky mi najde Pelikán i Scyscanner, na ofiko stránkách China Eastern je ale najít nemohu. Čím to může být? 🙂 Díky!

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, někdy se stane, že aerolinka nabídne tarif pouze přes globální distribuční systémy.

 • Olga napsal(a):

  Je u letu při 20-ti hodinovém čekání v Šanghaji zajištěn leteckou společností hotel nebo si jej musí cestující zajistit sám na vlastní náklady? Děkuji za odpověď.

  • Honza napsal(a):

   Hotel zajištěn není.

 • Lenka napsal(a):

  Jde to prosím nějak šikovně zadat ať nemusím hledat jedno datum po druhém a vidim v kalendáři ceny na celý měsíc a podle toho si vybrat? Když píšete začátek října tak to nejspíš znamená, že musím být začátkem října už zpět, že? A dle vašich zkušenosti- je šance že budou levné letenky i na pozdější, podzimní lety? díky 😊

  • Honza napsal(a):

   Jinak, než je to v tom kalendáři to bohužel udělat nejde. Jinak na NZ se toho poslední rok moc neobjevovalo, takže bych asi nijak zásadní akci už nečekal.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *