Řecko: ATÉNY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Řecko: ATÉNY

542 Kč
15.10.2018 14:36 Žádné komentáře

Výhodné letenky do řeckých Atén pořídíme po novém roce.
 

Wizz air dal do prodeje levné letenky na lety z polských Katowic do Atén. V nabídce je hned několik termínů v průběhu ledna, a to i přes víkend (létá se ve středu a neděli, takže se dá říct, že i na hodně prodloužený víkend). Za zpáteční letenku aktuálně zaplatíme 88 PLN, v přepočtu asi 542 Kč. Cena letenky platí pro členy klubu WDC, pokud členství nemáte, za letenky dáte dvojnásobek. Příkladem uvedeme termíny jako 9.1. – 13.1. nebo 20.1. – 23.1.2019.
 

Letenku do Atén rezervujte zde
09.01.2019 – 13.01.2019

 

Atény

Letiště Eleftherios Venizelos je vzdáleno asi 35 kilometrů od Athén. Z letiště se do centra města dopravíme nejrychleji linkou metra. Jednosměrný lístek vyjde na 10 €, zpáteční potom na 14 €. Do centra jezdí také express busy – a to za 6 €.

Jak do Katowic

Nejlevnější spojení do Katowic nabízí Flixbus. Přímo na letiště nás pak z Ostravy a Bohumína dopraví TigerExpress (pod hlavičkou LEO Expressu), cena je ale vyšší – kolem 450 Kč.
Z centra Katowic se dopravíme na letiště kombinací tramvaje č. 7, která nás doveze za 4,80 PLN do Bytom. Odtud pokračujeme z autobusové stanice přes všechny možné vesničky až na letiště autobusem č. 85 (opět 4,80 PLN). Jízdenky pořídíme v automatu na vlakové stanici. Celá cesta zabere cirka 2 hodiny.
Na letiště se můžeme dostat také autem, z českých hranic u Bohumína trvá cesta asi 1 hodinu. Na oficiálním nehlídaném letištním parkovišti dostanou navíc vozidla s českou a slovenskou SPZ 90 % slevu na parkování.

Navštivte Atény se zájezdem od CK Triplo od 7790 Kč
Zpáteční letenka z Katovic  •  3* ubytování se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *