Skupiny létají s Honzou

Letní BENÁTKY

1 048 Kč
15.5.2024 12:14 Žádné komentáře

CC0 Pixabay

Wizzair nabízí nejlevnější letní letenky do Benátek.


Zpáteční letenky z Prahy do Benátek (letiště Marco Polo) jsou dostupné už za 1 048 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 203 Kč na jednom směru. Letenky pořídíme na spoustu termínů v červnu a červenci a to jak na prodloužený víkend, tak i déle. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.

Příkladem letenky na termín 27.7.2024 – 30.7.2024.

   

Poplatek za vstup do Benátek

Od dubna 2024 byl zaveden poplatek ve výší 5 EUR za vstup do historického centra Benátek pro všechny účastníky nad 14 let, kteří v Benátkách nemají zaplacené ubytování. Výjimku mají ti, kteří jsou v Benátkách ubytovaní v oficiálním ubytování. Kontroly za uhrazení jsou namátkové. V roce 2024 probíhá pouze zkušení provoz a za vstup se platí jen v konkrétní dny (převážně víkendy). Vstupenky můžete zakoupit online zde

Jak z letiště Marco Polo

Wizz Air létá na hlavní benátské letiště Marco Polo. Na letiště je vedena linka městského autobusu č. 15, která nás doveze do pevninské části Mestre za cca 25 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 10 €. V nabídce jsou také spoje společnosti ATVO, rovněž za 10 €. Pokud chceme jet rovnou do ostrovních Benátek, přímo z letiště jsou v nabídce waterbusy za 15 €.
Z letiště Marco Polo jsou k dispozici také linky přímo do přímořských letovisek. Přehled linek najdete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *