Skupiny létají s Honzou

Za pohodou na SARDINII

538 Kč
29.7.2020 11:13 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Vyrazte na největší italský ostrov přímým letem z Vídně.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Alghera jsou dostupné u Wizz Air za nejnižší možnou cenu 20 €, tedy asi 538 Kč. Letenky pořídíme na zářijové termíny, v nabídce jsou ale i termíny v srpnu dražší jen o 3 €. Pro získání nejnižší ceny je potřeba být členem klubu WDC, pokud členství nemáte tak si připlatíte 5-10 € na jednom letu, letenku na Sardinii tak v sezóně pořídíte do 1 000 Kč, což je super cena.
Příkladem letenky na 24.9.2020 – 29.9.2020.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás dopraví spoje Regiojetu z Brna nebo Prahy. V nabídce jsou také kombinace vlakového spojení do centra Vídně a přípojného autobusu na letiště. Stejně tak můžeme do centra Vídně cestovat i spoji ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem linky S.
 
Pro cesty do Itálie může být požadováno vyplnění formulářů – ty najdete všechny pohromadě zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Ceny pronájmu aut jsou opravdu velké, obecně na Sardinii radím jet přes sezónou, kdy jsme auto na 10dni měli půjčené za 100euro.

 • Profilový obrázek
  Martina napsal(a):

  Dobrý den, jaké máte prosím zkušenosti s pronájmem auta na Sardinii? Našla jsem nejlevnější na 7 dní za cca Kč 36.000,-. To se mi zdá trochu moc třeba v porovnání s Krétou, kde to vyšlo na cca Kč 10.000,-. Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, obecně je Itálie asi nejdražší na pronájem vozidla, ty ceny jsou standardně i dvojnásobné ve srovnání se Španělskem nebo Řeckem, takže bohužel možné to je…

 • Profilový obrázek
  Kamila napsal(a):

  Sardinoe je druhá největší:)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *