Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do PORTA

780 Kč
18.5.2021 8:49 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na základě včerejšího uvolnění pro turistické cesty se můžeme vydat do Portugalska.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Porta pořídíme na červnové termíny za 30 €, tedy asi 780 Kč. Nejnižší cena platí pro členy klubu WDC, pokud ale členství nemáte, ve vybraném termínu si připlatíte tentotkrát jen 200 Kč. Letenky s Wizz Air obsahují příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 21.6.2021 – 25.6.2021.
 

Letenky z Vídně do Porta
21.06.2021 – 25.06.2021

 

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Wizz Air nabízí k letence možnost přikoupit Wizz Flex, letenku pak můžete až 4h před odletem stornovat do kreditu, vzhledem k ceně 20 € se to ale většinou vyplatí risknout bez přikupování služby.
Do Portugalska aktuálně potřebujeme PCR test, pro cestu zpět nám stačí z Portugalska antigenní test. Pokud pojedete z letiště ve Vídni autem, budete vstupovat do ČR individuální dopravou, nemáte tak povinnost předkládat test před příjezdem ale můžete ho provést až po příjezdu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Juliana Gardošová napsal(a):

  Dobrý večer Honzo, hledám letenky za dobrou cenu do Porta
  Na termín od cca 30.8.2021 s návratem cca koncem září.
  Děkuji za reakci.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, aktuálně vychází nejlevněji letenky z Vídně s Wizz Air a Ryanair, z Prahy se nelétá a je tak potřeba letět s přestupem.

 • Profilový obrázek
  Eva Ryšavá napsal(a):

  Dobře děkuji za rychlou a jasnou odpověď :). Ještě při návratu je nějaká povinná karanténa?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Nn, z oranžových zemí karanténa není.

 • Profilový obrázek
  Eva Ryšavá napsal(a):

  DObrý den Honzo, rádi bychom letěli 14.6 do Porta v Vídně. Mám pár dotazů, jen pro ujištění. Do Vídně teď stačí AG test, že? Do Portugalska stále PCR, že? Zpět AG test? Test zpět, je potřeba udělat v Portugalsku? Při AG testu stačí testy domácí nebo z práce? Nebo mu být testy z oficiálního testovacího centra? Když jsem hledala ubytování, vyskočil na mě zákaz vstupu na některá území s výjimkami, nevíte prosím o tom více? Text jsem našla jen v Portugalštině a překlad může být nepřesný. Předem moc děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pro cestu tam budete tak jako tak potřebovat PCR test, Rakouskem jen transferujete, tam prakticky nic neřešíte, jen kdybyste se zastavili třeba v centru Vídně tak je potřeba mít vyplněný vstupní form do Rakouska. Pro cestu zpět stačí před odletem antigenní test a opět buď pojedete rovnou do ČR a nic už pak neřešíte, nebo pokud byste se zastavili v Rakousku tak je potřeba mít vstupní form do Rakouska a pak nepřesáhnout 12h pobytu v Rakousku, aby se na vás nekoukalo jako na někoho, kdo jede z červené země… Aktuálně je v tom už takovej binčus, že to prakticky stejně nikdo nikdy nemůže 100% dodržet nebo zkontrolovat.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ten zákaz vstupu by v PT už nijak platit neměl.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *