Skupiny létají s Honzou

Refund letenek

9.10.2020 9:18 Žádné komentáře

Za posledního půlrok jsem řešil refund u více než stovky rezervací, u těch největších aerolinek jako je Ryanair, Wizz Air nebo easyJet stačí pár kroků, jak se k výplatě peněz dostat. Pokud si tak nevíte rady s vaší rezervaci, pošlete mi zprávu a podíváme se, co je potřeba u vaší rezervace udělat tak, aby došlo k výplatě.
Největší pravděpodobnost výplaty je paradoxně u low-costů, u klasických aerolinek jsou také postupy, jak peníze dostat, je jich ale dost, které rovnou nekomunikují. Kapitola sama o sobě jsou pak různé prodejní portály, ale i ty jdou u některých aerolinek obejít.
Na vaši zprávu se vám ozvu já nebo můj kolega Kuba, který má za poslední dobu výplaty v malíku.

Jak to funguje?

1. Pošlete základní info o rezervaci ve formuláři níže – kdy proběhla rezervace, kdy měl být let, co se stalo (zrušeno/změněno/atd.), s jakou aerolinkou a na jaké lince je rezervace, případně jaké kroky už jste podnikli
2. Pokud bude na výplatu nárok, pošlu vám další informace, které je potřeba doplnit, abychom mohli požádat správnou cestou o refund
3. Na email vám přijdou informace o případném vyplacení od aerolinky
4. Pokud to uznáte za vhodné, můžete po výplatě peněz od aerolinky podpořit provoz Honzových letenek libovolnou částkou

Kontaktní formulář

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *