Letenky na španělské pobřeží přes celé léto - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky na španělské pobřeží přes celé léto

523 Kč
6.11.2019 14:34 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

Akční letenky na španělské pobřeží středozemního moře pořídíme u Wizz Air.


Nejlevnější letní letenky do Španělska k moři pořídíme s odletem z Vídně. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do města Castellon nedaleko Valencie za 20 EUR, což je v přepočtu asi 523 Kč. Cena u Wizz Air platí pro členy klubu WDC, ostatní zaplatí za letenky dvojnásobek, což je stále pěkná cena. Letenky za nejnižší cenu pořídíme prakticky přes celý letový řád od května až do října, a to včetně spousty termínů o letních prázdninách. Létá se 2x týdně, můžeme si tak sestavit různě dlouhé termíny, od prodloužených víkendů po týdenní dovolené. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Castellónu
24.07.2020 – 31.07.2020

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde

Castellon

Letiště se nahází asi 35 km od centra Castellonu. Do centra města se dostaneme autobusem Mediterraneo, jehož odjezdy jsou naplánovány podle příletů letadel. Jízdenka vyjde na 12 EUR (nebo 20 EUR při cestě do Valencie). Pokud nás jede více, vyplatí se podívat se na ceny taxi, se kterým nebudete omezeni jen na ubytování přímo v Castellonu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Monika napsal(a):

  Ahoj, mám prosím dotaz, nejde mi přikoupit odbavené zavazadlo, v čem může být problém? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, to by mělo jít vždy… moc mě nenapadá co by mohlo být špatně.

  • Profilový obrázek
   Josef napsal(a):

   Mě to jde…

 • Profilový obrázek
  Hanka napsal(a):

  Můžu se prosím trošku trapně zeptat, ta cena Basic „Zavazadlo zdarma (40x30x20 cm) v kabině, umístěné pod sedadlo“ – zahrnuje jen jedno zavazadlo do kabině a žádné při odbavení do zadního prostoru? Každý člen rodiny může mít tedy jen jedno celkem, další za vyšší cenu?
  Děkuji Hanka

  • Profilový obrázek
   Tomas napsal(a):

   pouze jedno dle rozměrů, odbavené do podpalubí se připlácí

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, je to tak každý cestující max 1 zavazadlo 40x25x20 cm, cokoliv navíc se připlácí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *