Skupiny létají s Honzou

Letenky do jihoportugalského FARA

535 Kč
17.8.2020 8:37 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat na jih Portugalska.
 

V nabídce Wizz Air pořídíme stále výhodné letenky na jih Portugalska. Zpáteční letenky s odletem z Vídně do Fara jsou dostupné na podzimní termíny za 20 €, tedy asi 535 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 5 – 10 € na jednom letu podle vybraného termínu. Pokud členství nemáte, vyplatí se letenky od Ryanair, který nabízí zpáteční letenky za 26 €.
Příkladem letenky na 17.10.2020 – 20.10.2020.
 


 

Faro

Z letiště ve Faru se dopravíme k moři nebo do centra autobusem linky č. 16, jízdenku zakoupíme přímo u řidiče. Z Fara se můžeme vydat ale i do dalších koutů Portugalska, případně Španělska. Přímé autobusy mezi Farem a Sevillou jezdí několikrát denně a jednosměrné jízdenky se dají pořídit už za 5 € na alsa.es.
 
Pro vstup do Portugalska musíme vyplnit formulář, který najdete zde. Při cestě zpět musíte ve Vídni prohlásit, že provedete okamžitý transfer do ČR (ideálně na základě důkazu – jízdenka, potvrzení o parkování apod.) a vyplníte formulář pro tento účel. Pro turistické cesty z Portugalska nejsou v ČR žádná omezení.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Bára napsal(a):

  Dobrý den, nevíte prosím, jak wizzair přistupuje k tomu, když bych na let tam nenastoupila a využila bych jen zpáteční let? Nepropadne náhodou celá letenka? Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den nic se nestane, můžete letět jen zpět.

 • Profilový obrázek
  Tomas napsal(a):

  Teď jsem přilétl z Fara. Všechny důkladnē kontrolují a to ve třech vlnách. Musíte mít vyplnēný formulář o tranzitu a musíte ukázat jízdenku na vlak. Zkoušet na Vás budou PCR test, trvejte pořád na tranzitu. Odchytávaj momentálnē všechny Rakušáky, paradox 🤣🤣🤣

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky za tip!

 • Profilový obrázek
  Barbora Novotna napsal(a):

  Dobry den, chceme vyuzit okamzity tranzit z Videnskeho letiste zpet do Cech. Letadlo prileti ve 23:00 a vlak jede nejdrive rano v 6:30. Uznaji nam na Videnskem letisti takove cekani?

  Dekuji.

  S pozdravem,

  Barbora Novotna

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, jinou možnost nemáte, takže to je okamžitý transfer…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *