Skupiny létají s Honzou

Lauda z Vídně za 10 €

540 Kč
17.6.2020 14:16 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Lauda/Ryanair spouští z Vídně další výprodej.
 

Nově tak pořídíme letenky za 10 € v jednom směru na spoustě linkách. Můžeme si tak poskládat klidně letní prodloužené víkendy.
Příkladem letenky z Vídně do Malagy na 6.8.2020 – 10.8.2020 za 540 Kč. V nabídce jsou pak i další destinace jako Řím, Atény, Kypr, Porto, Valencie,…
 

Letenky z Vídně do Malagy
06.08.2020 – 10.08.2020

 

Cesty z Vídně a do Vídně

Mezi ČR a Rakouskem je volný pohyb s cestou na a z letiště tak problém není. Jestli Vás pustí cílová destinace zjistíte na této mapě. Z jakých států po Vás nebudou chtít na letišti ve Vídni test, zjistíte na této stránce. Pokud byste přijížděli ze země, ze které můžete vstoupit zpět do ČR ale vstup nepovoluje Rakousko, tak musíte prohlásit, že se urychleně přesunete do ČR.
Rozpis zemí se ale mění ze dne na den, při nákupu letenky za pětistovku s odletem za měsíc, dva si tím tak není potřeba nijak zásadně lámat hlavu, hlavně nerezervovat nezrušitelné ubytování a další služby.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *