Skupiny létají s Honzou

Jaro na MYKONOSU

540 Kč
12.1.2021 11:29 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Tradičně nejlevnější letenky do Řecka jsou dostupné na lince na Mykonos.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Mykonos pořídíme na dubnové termíny s klubem WDC za 20 €, tedy asi 540 Kč. Pokud klub nemáte, bude cena dvojnásobná. V nabídce Wizz Air pořídíme kratší i delší termíny, v ceně pak máme malé příruční zavazadlo.
Příkladem letenky na 13.4.2021 – 17.4.2021.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás dopraví autobusové spoje Regiojetu z Brna nebo Prahy. Cestovat můžeme ale také vlakem Regiojetu nebo ČD, na letiště nás pak v půlhodinovém intervalu doveze Railjet za cenu 4,20 €.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Pokud chcete z letenky udělat flexibilní, příplatek za Wizz Flex vyjde na 20 €, letenku pak můžeme libovolně měnit bez poplatku (pouze za případný rozdíl v ceně) nebo nechat vyplatit do kreditu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *