Skupiny létají s Honzou

Jarní MALTA

1 050 Kč
23.11.2020 8:46 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat během jara na Maltu.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Maltu jsou v nabídce Wizz Air za 23 € s klubem WDC, abychom si zajistili dostatečnou flexibilitu, přidáme k letence přímo na webu aerolinky službu Wizz Flex, která nám umožní měnit bez poplatku termín letu, případně pak celou letenku zrušit a za kredit nakoupit jinou na jakékoliv trase či pro kohokoliv. Wizz Flex na této trase vyjde na 16 €, celkem tam zaplatíme za letenku 39 €, tedy asi 1 050 Kč.
Příkladem letenky na 27.4.2021 – 1.5.2021.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn.

Letenky během druhé vlny

Rozhodl jsem se začít zveřejňovat výhodné akce, jelikož je vidět nárůst poptávky na letenky na konec roku, na jaro a už i na léto.
Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete díky přikoupené službě Wizz Flex převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *