Skupiny létají s Honzou

Jarní KYPR s možností změny

678 Kč
30.11.2020 8:05 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Asi nejzajímavější akci za uplynulý týden si dnes připravil Wizz Air.
 

K obvyklé akci na svoje letenky připojil dnes Wizz Air i možnost přikoupit k letenkách službu Wizz Flex, díky které můžeme letenku změnit nebo zrušit do kreditu do 3h před odletem, jen za 1 € (u letů z CZ za 2×25 Kč).
Na jarní termíny tak pořídíme i levné letenky z Prahy na Kypr. Zpáteční letenka nás s klubem WDC vyjde už na 628 Kč, se službou Wizz Flex tak máme flexibilní letenku za 678 Kč.
Službu Wizz Flex jde přidat ke všem letům společnosti Wizz Air, kterých najdeme spoustu především s odletem z Vídně nebo polských letišť.
Letenky na Kypr pro příklad 6.4.2021 – 10.4.2021, míst je jen pár.
 

Letenky z Prahy na Kypr
06.04.2021 – 10.04.2021

 

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete díky přikoupené službě Wizz Flex převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv) do 3h před odletem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *