Skupiny létají s Honzou

FLORENCIE na víkend

1 290 Kč
2.7.2020 8:06 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V akutální akci Vueling pořídíme levné letenky do Florencie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Florencie jsou v nabídce nízkonákladovky Vueling za výhodnou cenu 60 € (pro nejrychlejší ještě levněji), díky dnešní akci, pak pořídíme letenky se slevou za 47 €, tedy asi 1 290 Kč. Slevu „21DISCOUNT“ je potřeba zdat od políčka „Enter your discount code here:“ v dolní části obrazovky. Sleva platí na všechny linky a na všechny lety v roce 2021.
Výhodou letenek od Vueling jsou 2 kabinová zavazadla v ceně, rovněž obvykle přiřazuje sedadla vedle sebe při online checkinu, který lze provést týden před odletem.
Příkladem letenky na 8.1.2020 – 10./11.1.2020.
 

Letenky do Florencie
08.01.2021 – 10.01.2021

 

Florencie

Na letiště ve Florencii jezdí nově přímá tramvajová linka až do centra města. Výhodou je četnost spojů a délka cesty – tramvaje odjíždějí každých 5 minut a do centra města dojedou za 22 minut. Jízdenka nám postačí standardní za 1,50 €. Florencie je také skvělým výchozím bodem pro cesty do okolí. Nedaleko a v dobré dostupnosti se nachází např. Pisa, Bologna nebo národní park Cinque Terre.

Navštivte Florencie se zájezdem od CK Triplo od 7990 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z letiště k hotelu
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kateřina Chamarel napsal(a):

  Jsou aktuálně letenky Praha-Florencie a zpět? Nic jsem nenašla. V červenci neletí nic do Florencie ani do Pisy. Moc děkuju za jakoukoliv informaci.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, Vueling bude létat do Florencie až od října, Ryanair do Pisy od srpna. Nejblíže se létá Řím s Ryanair + pak vlakem do Florencie.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *