Skupiny létají s Honzou

Flexibilní letenky na KYPR

1 194 Kč
23.2.2021 8:28 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce Wizz Air pořídíme flexibilní letenky na Kypr.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky jsou dostupné za 798 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 520 Kč. K letence můžeme dnes pořídit Wizz Flex s 50% slevou, celkem nás tak zpáteční letenka i se službou Wizz Flex vyjde na 1 194 Kč.
Příkladem letenky na 13.5.2021 – 20.5.2021.
 

Letenky z Prahy na Kypr
13.05.2021 – 20.05.2021

 

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete díky přikoupené službě Wizz Flex převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv) do 3h před odletem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  VV napsal(a):

  Pokud bych rezervoval 2 letenky – kolik stojí změna spolucestujícího?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Můžete si připlatit za druhého cestujícího možnost vyplnit jméno později, stojí to cca 10 €. Změna jména jako taková je drahá kolem 100 €.

 • Profilový obrázek
  Josef Ledvoň napsal(a):

  Pozor: do června Cyprus hibernován…

 • Profilový obrázek
  jana vojtiskova napsal(a):

  Jaké jsou informace ohledne covidu,očkování,karanténa atd.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Podle nařízení z minulého týdne se bude Kypr otevírat od 1.3.2021, EU země budou rozděleny do 3 kategorií zelená, oranžová, červená. Během března budou muset cestující ze zelených zemí podstoupit po příletu test (zdarma), oranžoví budou muset míst před odletem na Kypr, stejně tak červení, kteří podstoupí test i po příletu. Od dubna budou zelené země úplně bez testu, u zbylých dvou testy zůstávají. Nařízení se ale samozřejmě může x-krát změnit, proto i tip na letenku s možností změny.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *