Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na západ USA

7 990 Kč
11.9.2019 10:43 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na západ USA pro nás připravily British Airways.
 

Z německých měst Mnichova a Berlína pořídíme nyní levné letenky do amerického Seattlu. Za 7 990 Kč pořídíme nyní zpáteční letenku s jedním přestupem v Londýně, a to na termíny od listopadu do března. Jak už je zvykem u akčních tarifů do USA, v ceně letenky je jen příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.

Pokračujeme až na Aljašku?

Za fajn cenu můžeme pokračovat ze Seattlu až na Aljašku. V nabídce aerolinek Delta Airlines i Alaska Airlines najdeme zpáteční letenky se Seattlu do Anchorage na téměř jakýkoliv termín za 245 USD, což je v přepočtu asi 5 880 Kč. Alaska létá až 13x denně, Delta 2-3x.

Jak do Mnichova

Na letiště v Mnichově se dopravíme z Prahy a dalších měst po celou cestu autem po dálnici. Pokud se rozhodneme cestovat autobusem, v nabídce jsou spoje Regiojetu, DB Bahn a Flixbusu, některé zajíždějí také přímo na letiště. Podrobnější informace o dopravě na letiště Mnichov najdete pod tímto odkazem.

Jak do Berlína

Let je operován z letiště Tegel, musíme tak přes centrum Berlína. Využít můžeme ale levných tarifů od Regiojetu nebo Flixbusu, kteří nabízejí jízdenky do centra Berlína už od cca 300 Kč v jednom směru. Na letiště se pak dostaneme expresní linkou TXL, která jezdí každých 6 minut a vyjde na 2,80 €. Na brzké ranní lety nás za vyšší cenu dopraví také přímá linka Flixbusu z Prahy přímo na letiště Tegel. Podrobnější informace o dopravě na letiště Tegel najdete pod tímto odkazem.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *