Akční letenky do ALICANTE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do ALICANTE

522 Kč
13.11.2019 11:16 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Obrovskou nálož levných letenek do Alicante vypustil Wizz Air.
 

Velké množství termínů s levnými letenkami do Alicante najdeme u Wizz Air. Ten nabízí nejlevnější letenky s odletem z Vídně za 20 EUR, což je v přepočtu asi 522 Kč. Letenky za tuto cenu pořídíme na termíny od ledna do března 2020.

Pokud ale hledáme letenky na jiné než zimní termíny, nabídka Wizz Air je výhodná i na ně. Za 30 EUR (783 Kč) pořídíme letenky na termíny v květnu, většině září a celém říjnu, tedy na termíny před a těsně po hlavní sezoně. Pokud nám ale nejvíce vyhovují letní termíny, nejlevnější letenky na letní prázdniny pořídíme za 50 EUR, tedy asi 1 305 Kč. Cena letenky platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí asi 520 Kč. V ceně letenky máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Alicante
23.07.2020 – 30.07.2020

Alicante

Autobus C6 z letiště nás doveze do centra za cca 20 minut a 3,85 €. Autobusy odjíždějí z centra města a letiště každých 20 minut. Dále po pobřeží můžeme cestovat linkami tramvají, které nás dovezou třeba do letovisek Playa de San Jua nebo Benidorm. Alternativně můžeme pro cestu z letiště do centra zvolit taxi, to nás vyjde na 26 €.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Navštivte Alicante se zájezdem od CK Triplo od 8790 Kč
Zpáteční letenka z Pardubic  •  3* hotel u moře  •  Soukromý transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *