Za pětikilo do MADRIDU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Za pětikilo do MADRIDU

510 Kč
17.2.2020 16:23 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce zlevněných letenek z Vídně pořídíme i letenky do Španělska.
 

Zpáteční letenky od března do května 2020 jsou aktuálně v nabídce Wizz Air z Vídně do Madridu za výhodnou cenu 20 €, tedy asi 510 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, pro získání nejnižší ceny je potřeba být členem klubu WDC, ostatní si připlatí na jednom letu 5-10 €.
Pokud členství nemáte, několik málo letenek za fajn cenu 24 € nabízí na své lince z Vídně také konkurenční Lauda, obvykle je dostupných ale jen pár míst.
Příkladem letenky na 17.5.2020 – 19.5.2020.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus RegioJetu, ten jezdí z Brna přímo na letiště 6x denně. Jednou denně jezdí přímo na letiště bus Leo Expressu ve směru z Ostravy a Olomouce. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Madrid

Z letiště v Madridu nás doveze do centra metro. Wizz Air přistává a odlétá na/z termínálu T1, na stanici metra tedy budeme muset dojít cca 10-15 minut chůze po terminálech – stanice leží až u terminálu 3. Při cestě ze stanic na letišti je potřeba k základním jízdenkám (jednotlivé nebo po 10 kusech) přikoupit i příplatek za cestu z/na letiště (3 €). Pokud tak plánujete cestovat po Madridu, vyplatí se nakoupit rovnou turistickou jízdenku (1 den – 8,40 €, 2 dny 14,20 €, 3 dny 18,40 €,…), v ceně jízdenky je i jízda z/na letiště.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *