Skupiny létají s Honzou

Za italskými jezery z PRAHY

798 Kč
13.5.2021 8:13 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za fajn cenu pořídíme letenky z Prahy do Bergama.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bergama jsou dostupné na léto za fajn cenu 798 Kč. Letenky od Ryanair pořídíme na kratší i delší termíny během června a července 2021. V ceně máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, letenky můžeme navíc bez poplatku do 7 dní před odletem měnit.
Příkladem letenky na 18.6.2021 – 21.6.2021.
 

Letenky z Prahy rezervujte zde
18.06.2021 – 21.06.2021

 

Lago di Garda

Přímo z letiště jezdí denně několik spojů Flixbusu do Peschiera del Garda, případně se vydat do centra Bergama autobusem č. 1 a následně pokračovat k jezeru vlakem.
Přímo v Peschiera del Garda najdeme kemp Del Garda. Ideální pokud budete cestovat ve skupině – ubytování pořídíte už za 25 € za osobu a noc, vybírat můžete z několika stanů, bungalovů nebo mobilních domů.

Letenky během koronaviru

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Ryanair aktuálně prodává letenky se změnou bez poplatku, tu je potřeba provést do 7 dní před odletem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *