Skupiny létají s Honzou

Z Prahy levně do GRUZIE

678 Kč
11.11.2021 8:13 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky do Gruzie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Kutaisi v Gruzii pořídíme nejlevněji u Wizz Air za 678 Kč. Letenky jsou dostupné na kratší i delší termíny, s nejnižší cenu v únoru 2022. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 260 Kč na jednom směru. V ceně nejlevnějšího tarifu máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 15.2.2022 – 19.2.2022.
 

Letenky z Prahy do Kutaisi
15.02.2022 – 19.02.2022

 

Jak v Kutaisi

Z letiště se nejlevněji dopravíme do Kutaisi maršrutkou. Pravidelné minibusy někde mezi taxi a autobusem nás dovezou do centra. Na výběr je i maršrutka s odvozem přímo k hotelu. Ceny taxíků se pohybují kolem 40 lari. Dopředu můžeme objednat i lístky na autobus do centra Kutaisi (10 lari), Tbilisi či Batumi.
 
Očkovaní cestující mohou přijet do Gruzie bez omezení s certifikátem potvrzujícím ukončené očkování. Cestou zpět do ČR stačí vyplnit příjezdový formulář.
Bez očkování je potřeba negativní PCR test před příjezdem, příjezdový formulář a další PCR test 3. den po příjezdu. Pro cestu zpět potřebujeme před odletem AG test, příjezdový formulář, 5 dní karantény a PCR test.
 
Vzhledem k možnosti rušení letenek, pořizujeme všechny další služby k letence vždy jako zrušitelné.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *