Skupiny létají s Honzou

Skládačka na MALEDIVY

6 520 Kč
16.8.2023 11:24 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Nevadí vám cestovat low-costově i delší trasy? S Wizz Air se můžeme levně vydat na Maledivy.


Zpáteční letenky Z Vídně na Maledivy si můžeme poskládat už za 6 520 Kč. Letenky si koupíme jako zpáteční letenky z Vídně do Abú Dhabí a k tomu zpáteční letenky z Abú Dhabí do Malé. Obě linky provozuje Wizz Air – na nejnižší cenu tak dosáhneme s členstvím v klubu WDC. Pokud ho nemáte, vyplatí se vám tak rovnou přikoupit. V ceně letenek máme batoh 40x30x20 cm.
Příkladový termín 18.10.2023 – 25.10.2023.

Letenky z Vídně do Abú Dhabí
18.10.2023 – 25.10.2023

Letenky z Abú Dhabí na Maledivy
19.10.2023 – 24.10.2023

Low-costové kombinace

Při nákupu levných kombinací letenek je potřeba mít na paměti několik pravidel. Každá letenka může být do 14 dnů před odletem aerolinkou změněna, proto si dopředu nikdy nekupujete další nezrušitelné služby jako je ubytování, pronájem auta apod. Wizz Air létá do obě linky denně, i kdyby došlo ke zrušení některého z letů (ať už dopředu nebo na místě), vždy budete mít možnost přebookovat letenku na následující volný let. Vždy si nechte alespoň noc a klidně i víc rezervu v Abú Dhabí, rozhodně je v Emirátech co vidět a čím větší rezerva, tím menší pravděpodobnost narušení cesty.

Pokud low-cost není pro vás a chcete cestovat s full servisem, aktuální akce najdete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Barbora Mullerova napsal(a):

  Dobrý den,
  chceme na Wizz kupovat tuto skládačku od 16/10 do 25/10. ceny ale stále kolísají. Můžu se zeptat kdy je ideální je koupit?

  děkuji moc a přeji krásný den.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, říjnové termíny by aktuálně měly být tak nějak nejlevnější. Počkal bych tak max týden, jestli wizz nehodí nějakou plošnější akci, pokud ne, tak pak rovnou koupit.

 • Lenka napsal(a):

  Stačí na přestup v Abu dhabi jen 50 minut? Co když se první let zpozdí?

  • Honza napsal(a):

   Pokud to nemáte na jedné rezervace třeba od Etihad, tak tyo kombinace s Wizz Air vždy brát s nějakým stopem na den a více, pokud to nestihnete, nikdo vám náhradní let neproplatí a ani žádné kompenzace.

 • Jan K. napsal(a):

  Nakoupeno. Ale upřímně, Wizz Air bych nejraději nakopal doprde*e. Při druhé platbě Abu – Male, kterou jsem měl připravenou v druhém okně, mě to vykoplo a když jsem chtěl udělat rezervaci znova, cena byla už o 2700 vyšší, tedy 9tis. Náhoda? Nemyslím si.

  • Honza napsal(a):

   Ne, náhoda to není, ale funguje to tak, že Wizz Air pustí do posledního kroku za stejnou cenu více lidí, i když tam tolik míst není a první kdo dokončí má štěstí a ostatní ostrouhají, často se ale stane, že ta platba z nějakého důvodu neproběhne a letenky se jen vyblokují – je potřeba chvíli (cca 30 minut) počkat a cena zase klesne.

 • Patrik napsal(a):

  tuhle „akci“ jsme zakoupili letos v květnu a musím říct, že to bylo super, Malevidy jsou nádherné a stojí za to….celkem komplet se vším (doprava autem na letiště do Vídně, cena parkování, každý KFC, MC, prostě všechny výdaje) nás vyšli na 30k na jednoho, a to jsme měli 4* hotel a docela dost jsme utrácely (lepší a dražší jídla) takže se na tom dá určitě více ušetřit pokud se uskromníte….můžu jen doporučit !

  • Honza napsal(a):

   Díky za info!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *