Skupiny létají s Honzou

SAE levně z Vídně

1 990 Kč
8.3.2023 10:08 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce maďarské nízkonákladovky Wizz Air pořídíme levné letenky do Spojených arabských emirátů.


Zpáteční letenky z Vídně do Abu Dhabí jsou dostupné na květnové termíny už za 83 €, tedy asi 1 990 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny především v druhé polovině měsíce. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí na jednom směru 190 Kč. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023.

Letenky do Abú Dhabí
10.05.2023 – 17.05.2023

Jak na letiště ve Vídni

Autem se dopravíme z Brna na letiště ve Vídně za 1,5-2h podle aktuální dopravní situace v Mikulově a ve Vídni. Nejlevnější parkování pořídíme u Tiger parking. Týdenní cena za parking se vejde se slevovým kódem Urlaubstracker18 pod tisícovku. Na letiště pak dojedeme z obou parkovacích míst společnosti vlakem (cca 5-8 minut jízdy, cena 1,90 €).
Vlakem dojedeme z Prahy, Ostravy nebo Brna na hlavní nádraží Hbf. Z něho se vydáme na letiště v půlhodinovém taktu Railjetem na letiště za 4,30 €. Některé spoje Regiojetu zajíždí až na letiště.
Autobusem Regiojetu nebo Flixbusu dojedeme z Brna na letiště za 2-2,5 hodiny. Pokud pojedeme Flixbusem na autobusovou stanici v centru města, je ideální dojít pěšky na linku příměstského vlaku S7, který nás zaveze na letiště za 4,30 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Daniela napsal(a):

  Zdravim. Mate overeno ze s letenkou wizz na dxb zdarma? Nasla jsem clanek ze to bylo jen do 31.12, prosim o potvrzeni. Ridic mi totiz nic takoveho nezminil v lednu. Sla jsem normalne na mistni bus za 25aed

 • Vlado napsal(a):

  podla infa ano maju byt zdarma.

  https://whatson.ae/2022/09/new-shuttle-bus-between-dubai-and-abu-dhabi-airport/

  • Honza napsal(a):

   Ono se to info objevilo po zveřejnění linky, ale pak se po tom slehla zem a ani Wizz to nijak nepropaguje, kdyby to mělo být zdarma, určitě by o tom hodně psali, takže bych počítal s cca 35 AED za cestu.

 • Pavlína napsal(a):

  Zdravím, nevíte prosím, jak je to s autobusem z Abu Dhabí do Dubaje? Například zda je pro cestující Wizz air pořád zdarma? Moc děkuju

  • Tereza Szturcková napsal(a):

   Zdarma není , 25-35 AED

  • Andy napsal(a):

   Je zdarma z letiste na letiste s letenkou wizzair.

  • Daniela napsal(a):

   Zdravim. Mate overeno ze s letenkou wizz na dxb zdarma? Nasla jsem clanek ze to bylo jen do 31.12, prosim o potvrzeni. Ridic mi totiz nic takoveho v lednu nezminil (ale ptala jsem se jen na cenu, o te wizz akci jsem nevedela nic). Sla jsem pak normalne na mistni bus za 25aed

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *