Skupiny létají s Honzou

RHODOS na prodloužený víkend

720 Kč
9.6.2021 8:41 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za parádní cenu jsou dostupné letenky na řecký ostrov Rhodos.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Rhodos pořídíme v dnešní akci za 27,88 €, tedy asi 720 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 360 Kč. V ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Letenky pořídíme na prodloužený víkend 19.6.2021 – 22.6.2021.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás dopraví spoje Regiojetu z Brna nebo Prahy. V nabídce jsou také kombinace vlakového spojení do centra Vídně. Stejně tak můžeme do centra Vídně cestovat i spoji ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem linky S7.
 

Řecko – koronavirus

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Pavlína Přikrylová napsal(a):

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli a kdy budou letenky na Rhodos. Plánujeme dovolenou od 27.7.-8.8.2021 na Rhodosu, ale odlety z Vidně vychází
  Pro 3 osoby zpáteční s e zavazadly na 25 000,-Kč.😮To je šílená cena..Chci se tedy zeptat, jesli nevíte jesli nějaké lety v červenci na Rhodos budou..Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, Ryanair bude přidávat určitě rotace cca tak do týdne, takže pak se asi něco levnějšího bude dát sehnat, obecně ale budou ceny na léto už spíše stoupat.

 • Profilový obrázek
  Markéta napsal(a):

  Dobrý den, sice neletím na rhodos, ale letim do Prevezy v Řecku, vím že pro odlet z Řecka do ČR musím předložit negativni antigen test. Nevíte jestli na letišti v Preveze testují nebo kde bych se mohla případně otestovat? Nic jsem bohuzel nenašla. Pouze pcr testovani, ale to je zbytecne drahe. Dekuji

  • Profilový obrázek
   Eva napsal(a):

   Dobrý den, také letíme do Prevezy, na stránkách letiště ani jiných řeckých stránkách jsem nenašla, že by na letišti poskytovali testy. Web mzv uvádí „Provedení PCR testu při návratu z Řecka do ČR je možné na letištích v Athénách a v Soluni.“ Nejlepší bude asi zeptat se na hotelu, kam na test jít..

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, třeba zde:
   https://biolipsis.gr/en/

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *