Skupiny létají s Honzou

Prodloužené víkendy v LONDÝNĚ

760 Kč
19.9.2023 13:23 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Podzimní letenky na víkendy v Londýně koupíme u Wizz Air.


V rezervačním systému aerolinky Wizz Air koupíme levné letenky také do Londýna. Na lince z Prahy najdeme letenky za 760 Kč za letenku tam i zpět. Nejvýhodnější letenky získáme u Wizz Air s členstvím v klubu WDC. Ostatní si připlatí 239 Kč na jednom směru. Letenky koupíme na listopadové a lednové termíny, vybírat můžeme z až tří letů denně. Výhodné jsou také časy letů – ráno nebo po poledni tam a večer zpět. V obou měsících najdeme také prodloužené víkendy. V ceně letenek máme vždy malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 11.11.2023 – 13.11.2023.

Wizz Air létá z Prahy na londýnská letiště Luton a Gatwick. Při rezervaci buďme pozorní, abychom koupili lety z/na letiště, které chceme.

Jak z Lutonu

Z letiště Luton je spuštěna automatická železnice DART. Díky ní se dopravíme na vlakovou stanici Parkaway za 4 minuty, spoj bude jezdit také každé 4 minuty. Ze stanice Luton Parkaway nás pak dopraví nejrychlejší vlaky na stanici London St. Pancras za 23 minut. Cestu z letiště do centra Londýna tak zvládneme už za 30 minut. Jízdenky na kombinaci DARTu a vlaku jsou již v prodeji a startují na cca 7 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *