Skupiny létají s Honzou

Poskládejte si letenky na MALEDIVY

5 700 Kč
4.9.2023 9:15 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Wizz Air dnes nabízí 20% slevu na všechny lety, ideální čas poskládat si nejlevnější letenky na Maledivy.


Zpáteční letenky z Vídně na Maledivy se poskládáme ze dvou zpátečních letenek z Vídně do Abú Dhabí a z Abú Dhabí do Malé. První z Letenek nás vyjde na 103 €, tedy asi 2 550 Kč. Druhý přískok z Abú Dhabí na Maledivy vyjde na 508 AED, tedy asi 3 150 Kč. Celkem tak za obě letenky zaplatíme 5 700 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si na jednom letu připlatí 200 Kč, jelikož to jsou lety 4, tak se vyplatí rovnou klub přikoupit. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na termín 14.11.2023 – 23.11.2023.

Letenky z Vídně do Abú Dhabí
14.11.2023 – 23.11.2023

Letenky z Abú Dhabí na Maledivy
15.11.2023 – 22.11.2023

Low-costové kombinace

Při nákupu levných kombinací letenek je potřeba mít na paměti několik pravidel. Každá letenka může být do 14 dnů před odletem aerolinkou změněna, proto si dopředu nikdy nekupujete další nezrušitelné služby jako je ubytování, pronájem auta apod. Wizz Air létá obě linky často, i kdyby došlo ke zrušení některého z letů (ať už dopředu nebo na místě), vždy budete mít možnost přebookovat letenku na následující volný let. Vždy si nechte alespoň noc a klidně i víc rezervu v Abú Dhabí, rozhodně je v Emirátech co vidět a čím větší rezerva, tím menší pravděpodobnost narušení cesty.

Pokud low-cost není pro vás a chcete cestovat s full servisem, aktuální akce najdete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Michal napsal(a):

  Lidi by za 5700 kč chtěli asi dostat first class s vlatní stevardkou.

  • Paťas napsal(a):

   Mně by stačil nákladní prostor, ale aspoň s tou stevardkou 😉🤣

 • RADEK ZÁLEŠÁK napsal(a):

  Nikdy víc wizz!!!! Maledivy jsme schodou okolností kupovali na listopad za 33t pro dva zpáteční s etihad ….a co je podstatné přidejte jakékoliv zavazadlo větší jak kabelka a cena bude podobná jak s nesrovnatelnou leteckou společností… Takže tak toulkách Zdar.. 🙂

 • Ignàc napsal(a):

  letet s touhle spol, kdy ma podprumerny prostor mezi sedadlama 28 palcu oproti standardu 30, 31 by bylo dost sileny. Zvlast, kdyz trasu abu dhabi – male misto cca 3:45h jako ostatni linky leti i pres 5h protoze nemaji certifikaci etops tak leti podel pobrezi.

  • Honza napsal(a):

   A stejně to denně létají stovky lidí…

  • BigTastyBakon napsal(a):

   Za mě skvělý spoj. mám ho vyzkoušený, letěly jsme ho s maminkou, které je přes 50 a cestovala poprvé po 30 letech.. zvládly jsme to, dokonce jenom s baťůžkem a byl to největší zážitek.. víte co když člověk řeší peníze, tak co víc si přát než takovýhle nízkonákladový spoj? Pro mě byly Maledivy nedostupné, když se letenka pohybuje okolo 15tis.. takhle jsme letěly za 8tis, ušetřily jsme dohromady 14 tisíc které jsme si užily na místě.. každý kdo to odsuzuje tak má peníze a je pohodlný.. zkuste se vcítit co ostatních, co na tom tak dobře nejsou a jsou vděční, že se za relativně normální peníze můžou kouknout za oceán… Díky Honzo, myslím že díky tvé radě jsme letenky našly a odletěly ❤️

  • Honza napsal(a):

   Díky, jsem rád, že se cesta podařila 🙂

 • Ja napsal(a):

  wizzair nejhorsi letecka spolecnost
  …. predtim nez neco buknete kouknete na complains wizzair na facebooku…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *