Skupiny létají s Honzou

PORTO z Prahy

2 093 Kč
12.1.2021 8:35 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Parádní nabídku na léto si připravil Ryanair.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Porta pořídíme v nabídce nízkonákladovky Ryanair s jedním přestupem za 2 093 Kč. Výhodou je garantovaný přestup přímo od Ryanair a hlavně fakt, že v ceně je rovnou i Priority boarding a tím pádem na všechny 4 lety velké i malé příruční zavazadlo.
Za stejnou cenu pak pořídíme letenky také do Catanie, Athén, Valencie, Brindisi, Neapole, zkrátka skoro na všech přestupních letech, které Ryanair z Prahy nabízí. Termíny jsou navíc dostupné i během léta :).
Příkladem letenky do Porta na 2.7.2021 – 9.7.2021.
 

Letenky z Prahy do Porta
02.07.2021 – 09.07.2021

 

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Ryanair aktuálně nabízí u všech svých letenek koupených do 31.1.2021 možnost změny zdarma (nový termín do konce září).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  dva napsal(a):

  @Robin: nechal bych na každém, odkud chce letět. A poprosil bych o zdroj informací, na základě kterých tvrdíte, že půlka ČR lítá raději z Vídně.

 • Profilový obrázek
  Marci napsal(a):

  tak Robin je evidentni ignorant co neni schopny uznat jiny nazor, proc bych se tahla 6h do vidne na letiste kdyz to mam do Prahy hodku, v oriu si dam pizzu a navic mam zavazadlo v cene. Za me super akce honzo, diky, koupena katanie! P.

 • Profilový obrázek
  Robin napsal(a):

  Ano Viden neni Praha a proto pulka CR jezdi radeji do Vidne. Hadejte proc? Maji to do Vidne bliz a jsou tam levnejsi letenky, ale to snad vite. A navic tam neni nesmyslny prestup v Milane s 4h cekanim! Misto 3,5h poletite 8h a to se vyplati!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Co clovek to jina preference, dle rezeravci spousta lidi preferuje prestup pred cestou na vzdalene odletove letiste, proto davam tipy tak i tak 🙂

 • Profilový obrázek
  Robin napsal(a):

  No to je akce jako hrom. Z Vidne se da do Porta dostat celorocne za 20 EUR primym letem.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Vídeň není Praha :). Navíc z Vídně na letní termíny letenku s dvěma kabinovými zavazadly za 20 € rozhodně neseženete. Vždycky to není jen o té nejnižší ceně…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *