Skupiny létají s Honzou

Podzimní EGYPT

2 025 Kč
3.10.2022 11:30 9 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Nejlevnější letenky do Egypta pořídíme s odletem z rakouské metropole.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Sharm el Sheikhu jsou dostupné u Wizz Air za 80 €, tedy asi 2 025 Kč. Letenky pořídíme na spoustu termínů od listopadu 2022 do ledna 2023. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 20 € na jedné letence. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
 
Příkladem letenky na termín 4.11.2022 – 8.11.2022.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna a Prahy doveze denně několik spojů přímých autobusů Regiojetu a nově i několik vlaků. Cestovat můžeme také v kombinaci vlaku na hlavní nádraží a Railjetu směrem letiště (každých 30 minut za 4,20 €).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Marie Kabeláčová napsal(a):

  dobrý den,měli bychom zájem o podzimní odlety,ale do Hurghady? máte i tyto odlety?

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, jediná levnější linka je tato z Vídně do Sharm El Shekihu, případně pak z Prahy létá do Hughady a Marsa Alam Eurowing, ceny jsou ale kolem 4-5 000 Kč.

 • Lukas napsal(a):

  Pošlete si to rovnou do Bruselu na letecky úřad.Do 14 dní vyřízeno.

  • MN napsal(a):

   Můžete poslat odkaz ? Díky

 • MN napsal(a):

  Na Wizz velký pozor. Včera jsme se vrátili z Nice do Vídně a na cestu zpět jsme museli koupit nové letenky.
  Stalo se nám letos už dvakrát že na zpáteční cestu nešel udělat check-in on-line . Z Barcelony do Vídně nás očekovali na letisti bez problému, ale včera v Nice jsme museli koupit nové. Bylo nám řečeno, že je to chyba Wizz a že ve Vídni na pobočce nám peníze vrátí. Samozřejmě nám nevratili nic, že to máme řešit s reklamačním oddělením on-line. Takových lidí po příletu bylo víc. Screenshot z mobilu máme, tak uvidíme.

  • Lucka napsal(a):

   Také máme s Wizz špatnou zkušenost. Rezervovali jsme letenky do Říma, zaplatili, ale platba se jim nespárovala s rezervací. Nepřišel nám žádný email o zaplacení, nic. Od května s nimi řešíme reklamaci. Nekomunikují, neodepisují, 5 tisíc pryč.

  • Honza napsal(a):

   Urgovat a případně pak podat podnět k českému leteckému úřadu, obvykle pak najednou záhadně dorazí platba.

  • Adam napsal(a):

   Taktéž jsem to zažil prakticky nedávno. Můj blízký byl v Benátkách a cestou zpět jim nefungovaly on-line check-iny. Tak jsem musel z ČR jim to bookovat on-line přes klasický PC web. Fungovalo to na PC ale ne na mobilním webu / v jejich aplikaci. Buď si na to tedy dát nějak pozor a v případě, že to fakt nefunguje zkusit někoho z čr aby to udělal přes PC, nebo najít nějakou internet kavárnu.

  • Honza napsal(a):

   Ahoj a nebyl to spíše poplatek za checkin na přepážce?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *