Skupiny létají s Honzou

Nová linka z Prahy do Bukurešti

od 1 408 Kč
4.12.2019 13:18 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Wizz Air dnes oznámil svou další novou linku z Prahy.
 

Nízkonákladovka Wizz Air, která před pár lety pražské letiště téměř opustila, dnes oznámila letos již druhou novou pražskou linku. Za dva týdny začne létat do moldavského Kišiněvu, nově zajistí také spojení do rumunského hlavního města Bukurešti. Linka začne létat v červenci 2020 a v provozu bude 3x týdně, a to v pondělí, středu a pátek. Bude tak možné sestavit si ideální termíny na prodloužený víkend. Zatím nejlevnější zpáteční letenky pro členy klubu WDC vycházejí na přibližně 1 400 Kč, bez klubu cena začíná na 2 000 Kč za obě letenky.

Let Praha – Bukurešť: 14:25 – 17:25
Let Bukurešť – Praha: 12:45 – 13:55

Wizz Air touto linkou vyzývá své konkurenty na linkách z Prahy do Rumunska, kterými jsou aerolinky ČSA a Tarom. Ty mezi oběma městy společně létají 1x – 2x denně a cena zpátečních letenek se pohybuje okolo 4 – 4 500 Kč. Je tak možné, že díky další konkurenci klesnou ceny i u ČSA a Tarom.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *