Skupiny létají s Honzou

Nejvýhodněji do ŘÍMA

760 Kč
25.9.2023 7:46 9 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Zpáteční letenky z Prahy do Říma pořídíme u Wizz Air.


Zpáteční letenky z Prahy do Říma jsou dostupné u aerolinky Wizz Air už za 760 Kč. Nejvýhodnější letenky pořídíme na podzimní a zimní termíny. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 240 Kč na jednom směru. V ceně letenek od Wizz Air je příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 27.1.2024 – 29.1.2024.

Jak z letiště v Římě

Z letiště Fiumicino odjíždí do centra Říma řada autobusových společností, např. Terravision, Sit Bus Shuttle a další, jednosměrnou jízdenku seženeme už za 6 EUR. Autobusy odjíždějí často a cesta z letiště jim trvá necelou hodinu. Alternativou jsou vlaková spojení – osobní vlak vyjde na 8 €, Leonardo Express na 14 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Rita napsal(a):

  Dobrý den,
  měl byste prosím rozpisy letů na duben?
  Díky!

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, všechny aerolinky zatím nemají na duben zveřejněné letové řády, takže bych se rezrevací ještě počkal.

 • Jana W. napsal(a):

  Nemáte někdo zkušenost, přílet máme 23:55h. (wizz nám zrušil dopolední let) zda je potřeba koupit dopředu lístek na bus ? Jede jich několik v 0:15, 0:30 od různých společností, ale nevíme který stihneme ?

  Díky Jana

  • mk napsal(a):

   My předminulou středu dobíhali poslední Terravision v 0.30 (zpožděný ryanair, původní přílet měl být 22.45) a lístky kupovali až u řidiče za 8E kartou (v poklusu s kufrem už jsme online registraci a nákup nestíhali :)), bus poloprázdný… Radši bych koupil kvůli případnému zpoždění na místě a zjistil si i taxi apod.

  • Honza napsal(a):

   Určitě koupit dopředu, ty poslední busy bývají dost plné, tak abyste měli případně rezervované místo, určitě bych bral až ten o půl.

  • Jana napsal(a):

   Díky moc za info, taxi je další možnost, prý tam bývají dost fronty….

 • Casa Simpatia napsal(a):

  V případě zájmu o levné ubytování v centru Říma mě kontaktujte (ubytovani.rim@seznam.cz)

 • Jan Kopecký napsal(a):

  Ahoj, nesouhlasí mi velikost příručního zavazadla, na stránkách wizzairu mají napsaný rozměr 40 x 30 x 20 cm. Vím že je to minimální rozdíl ale stejně se chci zeptat jestli je chyba tady nebo u nich ? Nebo píšete menší rozměr pro jistotu ?

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, napsal jsem tam míry od Ryanair, opraveno, díky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *