Skupiny létají s Honzou

Nejlevnější letenky do OSLA

13.5.2020 9:40 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Va nabídce aerolinky Wizz Air pořídíme nejlevnější letenky do Norska za velmi výhodnou cenu.
 

Po celý podzim a zimu pořídíme jednosměrné letenky z Vídně do Osla za cenu 10 €, v některých případech není potřeba ani být členem klubu WDC pro získání této ceny, v ostatních termínech si připlatíte 5 €. Za zpáteční letenku tak zaplatíme 20 €, tedy asi 560 Kč.
Letenky pořídíme na kratší i delší termíny včetně prodloužených termínů.
 


 

Jak z letiště do Osla

Z letiště se nejvíce časově i cenově vyplatí cestovat vlakem. Letištní expresní vlak odjíždí z letiště každých 10-20 minut a jednosměrná jízdenka vyjde na 196 NOK, tedy asi 520 Kč – cesta trvá asi 20 minut. Levnější alternativou je klasický příměstský vlak, který na letišti zastavuje 1-2x za hodinu, jeho cena je poloviční (cca 280 Kč) a jízdní doba jen asi o 5 minut delší. Cesta autobusem je skoro stejná jako expresním vlakem a trvá delší dobu.

Nákup letenek během koronavirové krize

Vzhledem k situaci, kdy během léta dojde s největší pravděpodobností k rozvolnění letecké dopravy, nemá smysl s nákupem letenek na pozdější termíny na podzim nebo v zimě nějak zásadně vyčkávat a nechat si tak ujít aktuální výhodné ceny. Na fakt, že v budoucnu může dojít k masivnějšímu rušení letů si budeme muset zvyknout a to nejen z důvodu rozšíření koronaviru, ale i spousty dalších rizik od výbuchu sopky po krach letecké společnosti a při nákupu letenky s tím v určitém ohledu počítat.
Ubytování k letence nebo další služby rezervujte vždy buď s možností zrušit nebo s platbou na místě. Dodatečné služby k letence kupujte vždy také na poslední chvíli, sice jsou o pár procent dražší, vzhledem k nízké ceně letenky se ale pozdější nákup vyplatí.
Nejhorší, co se může stát je, že na let nebudete moci nastoupit z důvodu nařízení (což je stejné riziko jako riziko nemoci, které si navíc aktuálně ani není možné u některých pojišťoven připojistit) a letenka za pár stovek vám propadne. Pokud aerolinka let zruší, refunduje vám letenku nebo poskytne kredit, pokud dojde ke krachu aerolinky, velmi dobře fungoval v posledních podobných případech charge back, plaťte proto ideálně kartou.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *