Skupiny létají s Honzou

Na Valentýna do ATÉN

949 Kč
16.11.2020 10:05 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za zajímavou cenu si připravil Wizz Air letenky do Řecka.
 

Na termíny od konce roku do začátku jara pořídíme letenky z Vídně do Atén za 18,98 €. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát jen 3 €. Výhodou této letenky je pak cena tarifu Wizz Flex, který vyjde jen na 16 €. Letenku pak můžete libovolně měnit bez poplatku do 3h před odletem – můžete si tak nechat vyplatit letenku do kreditu a následně rezervovat na jiné trase, v jiném termínu nebo třeba pro někoho jiného. Cena letenky s Wizz Flex je tak 34,98 €, tedy asi 949 Kč.
Letenka se může také hodit, pokud vám visí u Wizz Air kredit za zrušené letenky.
Příkladem letenky na 13.2.2021 – 16.2.2021.
 

Letenky z Vídně do Atén
13.02.2021 – 16.02.2021

 

Atény

Letiště Eleftherios Venizelos je vzdáleno asi 35 kilometrů od Athén. Z letiště se do centra města dopravíme nejrychleji linkou metra. Jednosměrný lístek vyjde na 10 €, zpáteční potom na 14 €. Do centra jezdí také express busy – a to za 6 €.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Letenky během druhé vlny

Na základě četných dotazů jsem se rozhodl začít sem tam zveřejňovat letenku na období, kdy už by mohlo být lépe nebo v tarifu, který umožňuje dostatečnou flexibilitu. Ve své podstatě mi přijde mnohem logičtější nakupovat flexibilní letenku v období, kdy dochází k útlumu epidemie, než v období, kdy jsme na tom relativně dobře, ale tušíme, že dojde asi ke zhoršení situace – jako tomu bylo na konci léta.
K letence nepřikupujte rozhodně další služby, nebo volte zrušitelný tarif – jak jsme si už zvykli, situace se mění týden od týdne. Stejně je to pak s testy – zdali budou potřeba nebo ne teď sice nevíme, dostatečná flexibilita letenek nám ale umožní provádět případně změny.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Káťa napsal(a):

  Pěkný den přeji!
  V případě, že jsem zakoupila letenky s účtem na WDC, ale bez Flexi možnosti, tak mám v případě zrušeného letu, nemoci covid apod., smůlu a peníze za letenku mi nevrátí? A lze tato možnost přikoupit dodatečně? Nechtěla jsem platit 2x 16 éček, to by převýšilo cenu letenek… 🙁
  Díky!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pokud se let zruší, tak máte vždy nárok na refund, nemáte nárok na refund pokud by let letěl a vy byste letět nechtěla nebo nemohla, pro to jde ale případně přikoupit pojištění, nicméně cena bude podobná jako ten Wizz Flex.

 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Krásný den Honzo,
  děkuji za tip. Do Atén jsem se toužila podívat, takže budou stylové valentýnské Atény. Doufám, že nám to „corona“ nezkazí.
  Fandím vám
  Lenka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *