Skupiny létají s Honzou

Na prodloužený víkend do LONDÝNA

669 Kč
24.11.2023 19:19 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V dnešní akci od Wizz Air koupíme letenky na víkendy v Londýně.


V rezervačním systému aerolinky jsou dostupné levné letenky také do Londýna. Na lince z Prahy najdeme letenky za 669 Kč za letenku tam i zpět. Nejvýhodnější letenky získáme u Wizz Air s členstvím v klubu WDC. Ostatní si připlatí 200 Kč na jednom směru. Levné letenky pořídíme na lednové, únorové a březnové termíny. Ve všech zmiňovaných měsících najdeme letenky také na prodloužené víkendy a nebo na jiné dny a delší termíny. V ceně letenek máme vždy malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Příkladem letenky na termín 25.01.2024 – 28.01.2024.

Wizz Air létá z Prahy na londýnská letiště Luton a Gatwick. Při rezervaci je tak potřeba dávat pozor, které letiště vybíráme.

Ubytování za pár stovek

V akci dnes pořídíme i ubytování. Řetězec hotelů Travelodge nabízí 30% slevu na nejlevnější noc při pobytech na alespoň 2 noci. Na okrajích Londýna pořídíme hotel už za 20 GBP na osobu a noc. Za fajn cenu jsou k dostání ale i hotely v centru – třeba na Kings Cross, kam jezdí vlak z letiště Luton, pořídíme v týdnu hotel už za 25 GBP na osobu a noc.

Jak z Lutonu

Z letiště Luton je spuštěna automatická železnice DART. Díky ní se dopravíme na vlakovou stanici Parkaway za 4 minuty, spoj bude jezdit také každé 4 minuty. Ze stanice Luton Parkaway nás pak dopraví nejrychlejší vlaky na stanici London St. Pancras za 23 minut. Cestu z letiště do centra Londýna tak zvládneme už za 30 minut. Jízdenky na kombinaci DARTu a vlaku jsou již v prodeji a startují na cca 7 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Milan napsal(a):

  Zdravím, my všechno v Londýně řešili jen a pouze platební bezkontaktní kartou, neměl jsem s sebou ani jednu libru, ani jsem nevyřizoval žádnou průkazku. Vždy na konci dne se odečte suma z karty podle absolvovaných cest….jen asi u dětí je nutné vyřídit, jinak to nepozná dětské jízdné myslím. Je fakt, že cestou z letiště na St. Pancras jsem si nebyl jistý jestli jsme platili nebo ne, než jsem systém pochopil, ale jak říkám, všude jsou turnikety, dáte kartu a jedete….M.

  • Honza napsal(a):

   Ten vlak je určitě mimo Oyster, asi to půjde také zaplatit na místě, ale cena je mnohem vyšší než online dopředu.

 • Ondřej napsal(a):

  Dobrý den,
  můžete mi poradit, kde koupit jízdenky na kombinaci DARTu a vlaku? Děkuji

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *