Skupiny létají s Honzou

Letní IBIZA z Prahy

2 555 Kč
28.1.2021 13:44 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu pořídíme letenky na oblíbený baleárský ostrov.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Ibizu jsou v aktuální nabídce Lufthansy dostupné za výhodnou cenu 2 555 Kč. Letenky s rychlým přestupem v Mnichově pořídíme i na letní termíny během července nebo srpna 2021. V ceně letenky máme velké příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x23 cm a garanci přestupu. Všechny letenky Lufthansy lze rovněž do odletu bezplatně měnit (pouze za případný rozdíl v ceně letenek).
Příkladem letenky na 29.7.2021 – 5.8.2021.
 


 

Letenky během koronaviru

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete u Lufthansy do odletu bezplatně letenku měnit (pouze za případný rozdíl v cenách).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Vlaďka napsal(a):

  Asi se ještě neví jestli pro cestování budeme muset mít testy PCR předem anebo dokonce očkování s daným průkazem? Zatím to všude vypadá dost špatně😔

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, to teď neví nikdo, určitě ale nemohou omezit vstup jen pro očkované, a ostatním nedat možnost přiletět třeba s testem.

 • Profilový obrázek
  Richard napsal(a):

  Občerstvení? Nejsou náhodou už lety od Lufthansy hladolety?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jj to mi tam vlítlo historicky, opraveno, díky :).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *