MILÁNO + VERONA + BENÁTKY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

MILÁNO + VERONA + BENÁTKY

1 010 Kč
14.7.2017 13:49 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Vlastní foto

Levný trip po severní Itálii si poskládáme na říjnové termíny.
 

Aktuálně využijeme levných letenek na trase z Prahy do Milána a Benátek. Open-jaw letenku tak pořídíme na trase Praha – Miláno/Benátky – Praha třeba na termín 3.10.2017 – 6.10.2017 za 299 Kč + 10 € pro členy klubu WDC. Pokud členství nemáte, připlatíte si tentokrát jenom pár korun.
Termínů je volných dostatek a stačí si tak vybrat delší nebo kratší pobyt.
 
Přejezd mezi Milánem a Veronou pak obstará Flixbus – v nabídce je několik spojů denně za cenu 7,90 €. Z Verony do Benátek pak zvolíme přesun vlakem Trenitalia, ten nás vyjde na 8,85 €.
 
Letenku Praha - Miláno rezervujte zde
Jízdenku z Benátek do Verony rezervujte zde
Jízdenku z Verony do Benátek rezervujte zde
Letenku Benátky - Praha rezervujte zde
 

Z letiště v Bergamu do Milána

Přímo od terminálu odjíždí několik společností (Autostradale, Terravision, Orio Shuttle,…) směr Miláno Centrale. Díky konkurenci vyjdou jízdenky jen na 5 € a na letiště dojedete cirka za hodinu. Jízdenky koupíte přímo při nástupu nebo v letištní hale, je zbytečné je kupovat dopředu – pojedete jednoduše se společností, která bude odjíždět nejdříve.

Z Benátek na letiště Marco Polo

Z důvodu uzavření letiště v Trevisu odlétá Wizz Air z hlavního letiště Marco Polo. Pokud budete bydlet přímo v ostrovních Benátkách, dopravíte se na letiště Water busem. Druhou alternativou jsou autobusy MHD linky č. 15, případně pak autobus ATVO, které vás dopraví do Mestre nebo autobusové stanice na ostrově za 8 €.

Navštivte Benátky se zájezdem od CK Triplo od 5890 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  WiFi v ceně
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *