Skupiny létají s Honzou

MALTA na konec léta

900 Kč
27.5.2020 9:22 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Během zářijových termínu pořídíme levné letenky na Maltu.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Maltu se mohou hodit třeba pro ty, kterým Wizz Air zrušil jarní trip k moři a potřebují využít kredity. Zpáteční letenky z Vídně na Maltu totiž pořídíme kolem 1 000 Kč pro členy klubu WDC. Ostatní si budou muset připlatit 5-10 € na osobu a let podle aktuální dostupnosti.
Letenky jsou dostupné na kratší i delší termíny, příkladem prodloužený víkend 19.9.2020 – 22.9.2020.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Jedna jízda vyjde na 390 Kč. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn.

Letenky během koronaviru

Vzhledem ke stále zvyšující se poptávce po letenkách (a to i do destinací a termínech, které bych nečekal) jsem se rozhodl začít zařazovat standardní tipy, u kterých se dá pravděpodobně očekávat, že budou uskutečněny. V aktuální situaci, kdy se jednotlivá nařízení mění ze dne na den a zřejmě dojde během k léta k rozvolnění pohybu po celém Schengenu, je potřeba k letenkám začít přistupovat trochu jinak než jsme byli zvyklí, podle pár následujících pravidel:
Nekupujte letenky na termíny ve kterých je evidentní, že let buď nebude uskutečněn nebo nedojde k uvolnění opatření.
Nekupujte letenky za částky, které by mohly ovlivnit zásadně váš rozpočet v případě, že byste nemohli na let nastoupit, případně si připlaťte za měnitelný tarif.
Nerezervujte další služby do doby, než bude jisté, že let se uskuteční a vy budete moci let absolvovat, případně volte zrušitelné tarify.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Viki napsal(a):

  Zdravime,nějaké tipy na levné ubytko na Maltě ? Děkujeme moooc.😉

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to každý termín trochu jiné, podél pobřeží je ale spousta hotelů za celkem fajn ceny,

 • Profilový obrázek
  Michaela napsal(a):

  Dobrý den, chci se zeptat, máte nějaké bližší info k Maltě ?? Máme letenky na konec června a stále tedy vyčkáváme..děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, Malta plánuje až od 1.7.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *