Skupiny létají s Honzou

Levně na jih Portugalska

540 Kč
4.8.2020 12:07 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce nízkonákladovek pořídíme levné letenky na jih Portugalska.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Fara jsou v nabídce nízkonákladovky Ryanair za výhodnou cenu 20 €, tedy asi 540 Kč. Nejvíce letenek pořídíme na zářijové a říjnové termíny, třeba i na prodloužený víkend. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 18.9.2020 – 20.9.2020.
&nsbp;


 

Faro

Z letiště ve Faru se dopravíme k moři nebo do centra autobusem linky č. 16, jízdenku zakoupíme přímo u řidiče. Z Fara se můžeme vydat ale i do dalších koutů Portugalska, případně Španělska. Přímé autobusy mezi Farem a Sevillou jezdí několikrát denně a jednosměrné jízdenky se dají pořídit už za 5 € na alsa.es.
 
Pro vstup do Portugalska musíme vyplnit formulář, který najdete zde. Při cestě zpět musíte ve Vídni prohlásit, že provedete okamžitý transfer do ČR (ideálně na základě důkazu – jízdenka, potvrzení o parkování apod.) a vyplníte formulář pro tento účel. Pro turistické cesty z Portugalska nejsou v ČR žádná omezení.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *