Skupiny létají s Honzou

Levně na jih do BARI

688 Kč
24.8.2020 8:09 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Wizz Air pořídíme levné letenky na jih Itálie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bari jsou dostupné na záříjové a dále podzimní termíny za výhodnou cenu 688 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 520 Kč. Pokud členství nemáte, mohou se hodit letenky od konkurenčního Ryanair, který nabízí bez potřebay klubu letenky do tisícovky na říjnové termíny.
Příkladem letenky na 13.9.2020 – 16.9.2020.
 


 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.
  Pro
Do Itálie můžeme cestovat bez omezení, stejná pravidla pak platí i pro cestu zpět do ČR. Pro cesty do Apulie je potřeba vyplnit předem formluář.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *