Skupiny létají s Honzou

Levně na ISLAND

780 Kč
10.8.2021 8:20 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Nejlevnější letenky na Island pořídíme na podzimní termíny.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Reykjavíku jsou dostupné na podzimní termíny za super cenu 30 €, tedy asi 780 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 10 € na jedné cestě. Letenky najdeme na říjen ale především na spoustu listopadových termínů, kdy se můžeme vydat za pozorováním polární záře. V ceně letenek je příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 19.10.2021 – 26.10.2021.
 


 

Letenky během koronaviru

Při rezervaci letenek je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení letu, další služby tak vždy rezervujeme jako zrušitelné.
Vzhledem k termínu odletu aktuálně nemá cenu řešit koronavirová nařízení. Očkování a osoby, které covid prodělali, mají aktuálně cestu s AG testem na Island i zpět volnou.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Julie napsal(a):

  A ten formulář o protilátkách musí být z nějaké specializované laboratoře? A je to opravdu tak, že prodělání covidu neplatí jen 180 dní / jak třeba u nás/ ale neomezeně podle toho jestli má člověk protilátky? Díky za odpověd.

  • Profilový obrázek
   Daniel napsal(a):

   Reálně – alespoň v červenci – je zajímalo jen, jestli jsem na protilátky pozitivní. Ani na hodnotu se nepodívali.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Komplet info o náležitostech dokumentů najdete na covid.is, a limit tam aktuálně na prodělání nemají.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *