Skupiny létají s Honzou

Levné letenky na SICÍLII

720 Kč
18.9.2023 10:02 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vypravit na zimní výlet na Sicílii.


Zpáteční letenky z Prahy do Katánie jsou u Wizz Air dostupné už za 720 Kč. Za nejnižší cenu pořídí letenky členové klubu WDC, ostatní si připlatí 239 Kč v jednom směru. Letenky pořídíme především v lednu 2024 a to jak na pár dnů, tak i na týden. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 13.1.2024 – 16.1.2024.

Katánie

Z letiště do centra města nás doveze místní Alibus. Jedna cesta nás vyjde na 4 €, cesta do centra trvá asi 20 minut. V docházkové vzdálenosti najdeme také zastávku městských linek nebo vlakovou stanici (cca 10 minut pěšky nebo shuttle busem). Na tu dojedeme vlakem z hlavní vlakové stanice za 5 minut a 1,90 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Barbora Havlová napsal(a):

  Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu dle Vašich zkušeností. Chtěli bychom letět na Sicílii v březnu nebo dubnu 2024. Na březen se již teď vyskytly nějaké akční lety a na duben letenky nabízené zatím nejsou – koupit raději již teď na březen za výhodnější cenu nebo se ještě akce na letenky v březnu/dubnu pravděpodobně vyskytne? Předem děkuji za odpověď.

  • Martina napsal(a):

   Já myslím že ještě budou..co teď již chvíli sleduji,jsou nejvíce letenky na říjen / listopad, jaro teprv přijde..také čekám

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, spousta aerolinek ještě nemá na letní letový řád, který začíná od dubna hotové letové řády. Nejvýhodnější letenky navíc bývají tak 1-3 měsíce před odletem. Pokud to tak nemáte třeba na velikonoční termín, tak bych s rezervací ještě počkal.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *