Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do podzimní GRUZIE

726 Kč
2.4.2019 13:17 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

U Wizz Air pořídíme akční letenky do gruzínského Kutaisi.
 

Aerolinka Wizz Air dala do prodeje akční letenky z polských letišť do Kutaisi v Gruzii. Na několik podzimních termínů pořídíme zpáteční letenku s odletem z Krakowa za 118 PLN a z Wroclawi za 168 PLN, v přepočtu tedy za 726 Kč, resp. 1 033 Kč. Ceny platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 550 Kč. Nejlevnější termín z Krakowa najdeme 17.11. – 20.11., okolní termíny pořídíme o pár korun dráž. S odletem z Wroclawi je za uvedenou cenu k dispozici spousta termínů v průběhu celého listopadu. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Krakowa do Kutaisi
17.11.2019 – 20.11.2019
Letenky z Wroclawi do Kutaisi
05.11.2019 – 09.11.2019

Jak do Krakowa

Přímo na letiště v Krakowě nás doveze spoje Regiojetu, v nabídce jsou ale také spoje ČD, LEO Expressu nebo třeba Flixbusu (některé rovněž staví na letišti). Jednosměrná jízdenka z Ostravy se pohybuje kolem 200 Kč, dopravci nabízejí rovněž zvýhodněné jízdné pro cesty z dalších českých měst.

Jak do Wroclawi

Pro obyvatele Královéhradeckého, Pardubického nebo Olomouckého kraje je Wroclaw v některých případech nejbližším letištěm, které nabízí levné lety. Zatím se musíme spokojit s dojezdovou dobou kolem 2-3 hodin.
Pokud vyrazíme vlakem, nejlevněji nás vyjde jízdenka z Pardubického kraje na 200 Kč v jednom směru. V nabídce jsou ale rovněž spoje z Prahy Flixbusem. Na ranní odlety je ale nutné počítat s nocí ve Wroclawi, případně na letiště vyrazit autem.

Chystáte se navštívit Gruzii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Barbora napsal(a):

  Ahoj Honzo, předem mého dotazu bych ti chtěla říci, že se mi moc líbí tvoje práce. Opravdu mě to oslovilo a myslím, že pro milovníky cestování je tvůj web opravdu velkým přínosem. Gruzie je můj sen. Moc ráda bych se tam podívala s celou rodinou – tedy dva dospělí a dvě děti, takže logicky hledám letenky za příznivou cenu na léto – ideálně na srpen, nebo začátek září. Myslím, že odlet z Polska je v pohodě, není to tak daleko. Kdybys měl nějaký nápad, kde nejlépe sledovat a hlídat, budu vděčná za každou radu. Děkuji moc. S pozdravem, Bára.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, díky. Určitě koukat přímo na Wizz Air, nejlevnější by měly být letenky tak 1-3 měsíce před odletem.

 • Profilový obrázek
  Jitka napsal(a):

  Dobrý den pane Honzo,
  Chtěla jsem se zeptat, zda si myslíte, že zářijové ceny letenek do Gruzie jsou srovnatelné s letními, nebo bývají levnější?
  Děkuji moc
  Jitka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, obvykle bývají levnější, nejlevněji tak 1-3 měsíce před odletem.

 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Honzo, moc bychom chtěli do Gruzii v srpnu. Kdyby bylo ideální koupit letenky, abychom dostali slušnou cenu a letenky byly k mání.
  Děkuji Petra

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ideálně pokud ještě hodí Wizz Air nějakou akci, bohužel na léto toho moc nebývá, pokud jste ale flexibilní tak bych to ještě tak měsíc dva sledoval, jestli nepůjdou ceny trochu dolů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *