Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do JIŽNÍ AMERIKY

12 032 Kč
27.11.2019 11:05 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky do Jižní Ameriky pořídíme u Air France.
 

V aktuální nabídce aerolinek KLM a Air France pořídíme nyní levné letenky do Kolumbie a Argentiny. Letenky z Vídně do Bogoty pořídíme nyní za 461 EUR, což je v přepočtu asi 12 032 Kč, letenky z Vídně do Buenos Aires pak za 471 EUR, tedy asi 12 293 Kč. Letenky koupíme přímo na stránkách KLM, kde můžeme termíny vyhledávat v kalendáři (Bogota nejlevněji únor až červen, Buenos Aires březen až květen). V ceně letenky je příruční zavazadlo.

Letenky z Vídně do Bogoty
11.03.2020 – 22.03.2020
Letenky z Vídně do Buenos Aires
27.04.2020 – 07.05.2020

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví spoje Regiojetu. Ten odjíždí z Brna až 6x denně přímou linkou na letiště ve Vídni. Alternativou jsou pak spoje ČD do centra města, na letiště se pak dopravíme příměstskou linkou vlaku S. Podrobnější info o dopravě na letiště najdete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • František napsal(a):

  Zdravím,
  hledám touto cestou dvě letenky do Buenos Aires v prosinci či v lednu 2021´
  Srdečně Vám děkuji za milou odpověď.

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, já bych s nákupem nespěchal, zatím vůbec není jasné kdo bude na trase létat, takže by se mohlo stát, že koupíš letenky, které budou zbytečně drahé nebo se nakonec nepoletí a třeba ti v nich uvíznou peníze… Pokud třeba leden, kdy bych to viděl už spíše reaálnějc, tak bych počkal do konce listopadu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *