Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do italských BENÁTEK

847 Kč
22.7.2019 8:14 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Výhodné letenky pořídíme na lince z Prahy do Benátek.
 
Zpáteční letenky z Prahy do Benátek pořídíme v nabídce aerolinky Ryanair na letiště Treviso za cenu 847 Kč. Letenky jsou dostupné obvykle v několika málo místech na termíny během září a října 2019. Levně nabízí letenky do Benátek také aerolinka easyJet. Ta létá na letiště Marco Polo a nejlevnější letenky pořídíme rovněž do 1 000 Kč. Obě aerolinky navíc můžeme kombinovat.
Příkladem letenky na Treviso v termínu 30.9.2019 – 2.10.2019.
 


 

Benátky – Treviso

Treviso je sekundárním letištěm pro Benátky. Pro cestu do Mestre nebo přímo ostrovních Benátek můžete zvolit autobus ATVO – cesta trvá asi hodinu a jednosměrná jízdenka vyjde na 12 €, alternativou je i spojení od společnosti BARZI.
Mnohem levnější alternativou je cestovat autobusem číslo 6 na vlakovou stanici v Trevisu za 1,30 € a následně vlakem za 3,55 € až do Benátek. Celkem Vám zabere cesta kolem 45 minut.
K moři se můžeme vydat buď přímo v Benátkách, kde zvolíme ostrov Lido, případně se rozjet do letovisek Benátské riviery – Lido di Jesolo, Caorle, Bibione nebo Lignano Sabbiadoro. Do destinací nás dovezou přímé autobusové spoje výše uvedených společností přímo z letiště (pouze do půlky září), případně můžeme z Mestre vyrazit i vlakem.
 
Více o letišti v Trevisu se dozvíte zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *