Levné letenky do BULHARSKA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do BULHARSKA

449 Kč
11.9.2019 14:59 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Podzimní výlet do Bulharska vyjde levně s odletem z Bratislavy.
 

Levnou mimosezónní dovolenou v Bulharsku můžeme mít díky letenkám od Ryanair. Ten nabízí zpáteční letenky do Burgasu s odletem z Bratislavy za 17 EUR, což je v přepočtu 449 Kč. Cena platí pro všechny. Ryanair létá z Bratislavy do Burgasu jen v sobotu, termíny tak pořídíme pouze týdenní, za to však přes celý říjen. V ceně letenky máme zahrnuto malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Bratislavy do Burgasu
05.10.2019 – 12.10.2019

Jak do Bratislavy

Na letiště v Bratislavě dojedeme z Brna celou cestu po dálnici, cesta nám nezabere ani 2 hodiny. Parkování přímo na letišti poslední roky poměrně zdražilo. Zvolit tak můžeme i cestu autobusem nebo vlakem, ty dojedou z Brna do slovenské metropole za 1,5 hodiny. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Jak z letiště v Burgasu

Přímo na letiště zajíždí linka městského autobusu č. 15, který jezdí mezi letištěm a autobusovým nádražím každých 15-30 minut. Jízdenka vyjde na 1,30 BGN (asi 20 Kč). Z autobusového nádraží pak můžete pokračovat po celém Slunečném pobřeží dalšími autobusy.
Na letišti v Burgasu můžete také využít místních transferů, obvykle se ale vyplatí vzít si taxi – standardní auta pro 4 osoby vyjdou na cestě z letiště ke Slunečnému pobřeží na něco kolem 30 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *