Skupiny létají s Honzou

Levně do PALERMA

518 Kč
14.3.2022 8:07 13 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na nové lince Wizz Air pořídíme opět akční letenky.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Palerma jsou dostupné na jarní termíny už za 518 Kč. Za nejnižší cenu pořídíme květnové termíny s klubem WDC. Ostatní si připlatí v rámci několika stokorun. Do tisícovky tak pořídíme letenky jak na duben tak květen 2022. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Nejlevnější letenky jsou dostupné na termín 9.5.2022 – 13.5.2022.
 

Letenky z Prahy do Palerma
09.05.2022 – 13.05.2022

 

Palermo

Vzhledem k pozdnímu příletu letadla z Prahy je potřeba počítat s taxi z letiště. Do centra Palerma je cena kolem 40 €. Pro zpáteční cestu už využijeme buď vlakového spojení nebo autobusu, oba vyjdou na 6 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Sonja napsal(a):

  Dobrý den, poradíte mi prosím, letiště v Palermu neakceptuje -letenky- v telefonu a je nutné je mít na papíře. Dá se to řešit přímo na letišti?
  Děkuji za radu a odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, obvykle v takovém případě lze nechat po ukázání palubky v mobilu nechat vytisknout papírovou, ale třeba poradí někdo kdo teď letěl.

 • Profilový obrázek
  Radka napsal(a):

  Dobrý den, zakoupila jsem letenky do palerma stále mi nepřišlo potvrzení nakonec na zákaznické lince mi bylo řečeno že to je zrušeno platila jsem bankovním převodem ale v účtu zákazníkem nic nemám. Přitom letenky stale jdou ještě koupit a teď když zkouším koupit další termín a platím kartou tak mi vyskočí už při konci zaplacení error nevíte co s tím? Kupují vždycky a nikdy žádný problém děkuji R.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, bohužel jsem nic podobného u Wizz Air v poslední době nezaznamenal.

 • Profilový obrázek
  Monika napsal(a):

  Co delat na letišti když dorazim v 1:00 ráno? Kam se jít případně vyspat a jak se tam dostat? Máte nějaké tipy? Mám dvě malé děti takže spát na letišti nechceme.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jinak než si vzít taxi to asi vyřešit nepůjde.

 • Profilový obrázek
  Lukáš napsal(a):

  Dobrý den, rád bych se zeptal jak se v případě koupi letenek řeší kočárek. Zadám ho jako velké zavazadlo nebo? Máte někdo zkušenosti? Děkuji moc za odpověď

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pokud letíte s dítětem, kočárek je zdarma.

 • Profilový obrázek
  Michelle napsal(a):

  Zdravím, mohu se zeptat na aktuální podmínky výjezdu do Itálie + podmínky vstupu do restaurací či hotelu? Jsem 2x očkovaná, bohužel už mi bude končit platnost. Stačí neg PCR test?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *