Skupiny létají s Honzou

Léto na Sicílií

1 660 Kč
10.6.2023 14:07 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci Wizz Air pořídíme levně letenky do Katánie.


Zpáteční letenky z Prahy do Katánie pořídíme na letní termín u Wizz Air. Letenky pořídíme na týdenní termín v srpnu za 1 660 Kč. Nejlevnější letenky pořídíme s klubem WDC, ostatní si připlatí asi 239 Kč na jednom směru. V ceně máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 1.8.2023 – 8.8.2023.

Katánie

Z letiště do centra města nás doveze místní Alibus. Jedna cesta nás vyjde na 4 €, cesta do centra trvá asi 20 minut. V docházkové vzdálenosti najdeme také zastávku městských linek nebo vlakovou stanici (cca 10 minut pěšky nebo shuttle busem). Na tu dojedeme vlakem z hlavní vlakové stanice za 5 minut a 1,90 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Andrea napsal(a):

  Moc děkuju za odpověď!

 • Andrea napsal(a):

  Dobrý den, koupila jsem si u Wizz Air dvě letenky do Katánie. Problém je, že dopravce si počítá docela dost peněz za bookování sedadel v letadle. U dvou zpátečních letenek jde o částku 2400 Kč, což mi přijde zbytečně moc. Zatím jsem nic neplatila a nechala jsem to na náhodném výběru sedadel. Nicméně jedu s dcerou (13 let) a mám obavu, že dopravce na nás bude tlačit, že musíme sedět spolu, tudíž poplatek nakonec budeme muset zaplatit. Nevíte, jak to v takových případech funguje? Děkuji.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, dceru vám automaticky při checkinu 24h před odletem posadí vedle sebe.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *