Léto na Sicílií
1 660 Kč
Nabídka již není aktuální
CC0 Pixabay
V aktuální akci Wizz Air pořídíme levně letenky do Katánie.
Zpáteční letenky z Prahy do Katánie pořídíme na letní termín u Wizz Air. Letenky pořídíme na týdenní termín v srpnu za 1 660 Kč. Nejlevnější letenky pořídíme s klubem WDC, ostatní si připlatí asi 239 Kč na jednom směru. V ceně máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 1.8.2023 – 8.8.2023.
Letenky do Katánie | |
01.08.2023 – 08.08.2023 |
Katánie
Z letiště do centra města nás doveze místní Alibus. Jedna cesta nás vyjde na 4 €, cesta do centra trvá asi 20 minut. V docházkové vzdálenosti najdeme také zastávku městských linek nebo vlakovou stanici (cca 10 minut pěšky nebo shuttle busem). Na tu dojedeme vlakem z hlavní vlakové stanice za 5 minut a 1,90 €.
Diskuze
Moc děkuju za odpověď!
Dobrý den, koupila jsem si u Wizz Air dvě letenky do Katánie. Problém je, že dopravce si počítá docela dost peněz za bookování sedadel v letadle. U dvou zpátečních letenek jde o částku 2400 Kč, což mi přijde zbytečně moc. Zatím jsem nic neplatila a nechala jsem to na náhodném výběru sedadel. Nicméně jedu s dcerou (13 let) a mám obavu, že dopravce na nás bude tlačit, že musíme sedět spolu, tudíž poplatek nakonec budeme muset zaplatit. Nevíte, jak to v takových případech funguje? Děkuji.
Dobrý den, dceru vám automaticky při checkinu 24h před odletem posadí vedle sebe.