Skupiny létají s Honzou

Letní MALLORCA za pětistovku

500 Kč
21.7.2021 12:04 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Velkou nálož nejlevnějších letenek si připravil Wizz Air.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Mallorcu pořídíme v nabídce maďarské nízkonákladovky Wizz Air za 19,18 €, tedy asi 500 Kč. Pro členy klubu WDC pořídíme letenky na spoustu srpnových termínů, ostatní si připlatí jen několik eur. V ceně letenek je příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
 


 

Jak do Vídně

Pokud se nerozhodneme jet na letiště autem, zavezou nás do Vídně vlaky Regiojetu nebo ČD. Nejsnažší cestou na letiště je pak z hlavního vídeňského nádraží vlakové spojení ÖBB Railjet. V nabídce jsou i přímé autobusy Regiojetu a Gepard Expressu z Brna.
 
Podle aktuálních pravidel potřebujeme pro cestu na Mallorcu pouze vstupní registraci do Španělska.
Pro cestu zpět nám stačí negativní antigenní test, který si uděláme na základě objednávky klidně na letišti v Palmě a registraci do příjezdového formuláře. Po příjezdu následuje 5-denní karanténa a PCR test. Testy i karanténu můžeme nahradit očkováním alespoň 14 dní po druhé dávce,nebo potvrzením o prodělání onemocnění v posledních 180 dnech.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *