Skupiny létají s Honzou

Letní letenky k italským jezerům

798 Kč
19.2.2021 10:17 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu se můžeme vydat v létě do Itálie.
 

Spoustu zpáteční letenek pořídíme z Prahy do Bergama za 798 Kč a to i na letní termíny 2021. Letenky můžeme klidně pořídit na prodloužený víkend, v ceně nejlevnější varianty máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Do 7 dní před odletem můžeme letenku bez poplatku změnit a to celkem 2x.
Příkladem letenky na 10.7.2021 – 12.7.2021.
 

Letenky z Prahy rezervujte zde
10.07.2021 – 12.07.2021

 

Lago di Garda

Přímo z letiště jezdí denně několik spojů Flixbusu do Peschiera del Garda, případně se vydat do centra Bergama autobusem č. 1 a následně pokračovat k jezeru vlakem.
Přímo v Peschiera del Garda najdeme kemp Del Garda. Ideální pokud budete cestovat ve skupině – ubytování pořídíte už za 25 € za osobu a noc, vybírat můžete z několika stanů, bungalovů nebo mobilních domů.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Ryanair aktuálně prodává letenky se změnou bez poplatku, tu je potřeba provést do 7 dní před odletem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Od Ryanair dodnes čekám na peníze za jarní a potom podzimní zrušené lety do Itálie. V této situaci určitě nekoupím letenky na let za 4 měsíce. Loni mi fakt stačilo.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ryanair je asi jediná aerolinka, která vyplácí celkem bez problémů, pokud vám tam visí peníze, tak napište sem.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *