Letní letenky do Apúlie - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letní letenky do Apúlie

938 Kč
3.6.2020 8:12 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce nízkonákladovky Wizz Air pořídíme levné letenky na jih Itálie.
 

Za fajn cenu se můžeme letos vydat na dovolenou do jižní Itálie. Zpáteční letenky z Prahy do Bari jsou v nabídce nejlevněji za 938 Kč, spousta dalších termínů je ale dostupná kolem tisícovky. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si musí připlatit pětistovku. V ceně letenek od Wizz Air je pouze malé příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem termín 29.7.2020 – 2.8.2020.
 

Letenky z Prahy do Bari
29.07.2020 – 02.08.2020

 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.

Aktuální režim v Itálii

Itálie se dnes 3.6.2020 otevřela všem zahraničním turistům z EU. Stejně tak od 15.6.2020 nemusíme při cestě z Itálie do ČR absolvovat test nebo karanténu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jolana napsal(a):

  Dpbrý den.Chtěla bych jen letenku na září koncem na Djerbu.Pokuď možno za nejlevnější nabídku.Bydlení tam mám u rodiny.Tak žádný hotel.Odlet z Prahy.NA 14-21dní.To už bude snad let dostupný.Předem děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, zatím není jasné kdo a jak bude létat, takže je potřeba počkat, jakmile budou oznámeny na pevno linky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *