Skupiny létají s Honzou

Letní letenky k italským jezerům

798 Kč
14.1.2021 9:03 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce nízkonákladovky Ryanair pořídíme levné letenky do Itálie.
 

Na letní termíny jsou dostupné zpáteční letenky z Prahy do Bergama za výhodnou cenu 798 Kč. Letenky pořídíme klidně i na prodloužené víkendy. V ceně letenek je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 9.7.2021 – 11.7.2021.
 

Letenky z Prahy rezervujte zde
09.07.2021 – 11.07.2021

 

Lago di Garda

Přímo z letiště jezdí denně několik spojů Flixbusu do Peschiera del Garda, případně se vydat do centra Bergama autobusem č. 1 a následně pokračovat k jezeru vlakem.
Přímo v Peschiera del Garda najdeme kemp Del Garda. Ideální pokud budete cestovat ve skupině – ubytování pořídíte už za 25 € za osobu a noc, vybírat můžete z několika stanů, bungalovů nebo mobilních domů.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Ryanair aktuálně prodává letenky se změnou bez poplatku, tu je potřeba provést do 7 dní před odletem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Dušková Eva napsal(a):

  Dobrý den,akční letní letenky Bergámo.Nemohu najít na léto kalendář s výběrem termínu.Chtěli bychom na týden,pokud je to možné.25 EU za jednoho je pouze za ubytování bez jídla?Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, letenek je tam dost, v případě zájmu mi napiště na letenky@honzovyletenky.cz a koukneme na termín. Jinak za tuto cenu je to obvykle bez jídla.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *